Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: растерно изображение в графичнонови [re: въпpoc]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано26.05.06 20:58



За това ти казвам-пробвай на ЦС2-има варианти разни, ако не......не знам

4алгата е вирус, който се лекува с JAZZ
В аптеката до вас.


Тема Re: растерно изображение в графичнонови [re: въпpoc]  
АвторLevel (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 11:43



Значи,за цветно изображение при corelTrace-то самият процес на трасиране е заграждане на цветни области от изображението.Броят на тези цветни зони(или както пишеш парче) можеш да си ги настройваш ръчно,но колкото са по-малко толкова е по неточно трасирането,като се губят цветни зони.
Тифа може да преобразуваш на джипек и да трасираш....после да запишеш векторния файл на илюстратор или корел....след това отваряш в када...ще ти се отворят САМО векторните обекти без цветните зони.
ако ти е черно-бяло изображението трасирането става по сива тоналност за зоните.



Тема Re: растерно изображение в графичнонови [re: Level]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 11:06



сега го пробвам с илюстратор цс2



Тема Re: растерно изображение в графичнонови [re: въпpoc]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано07.08.06 14:18



По-рано използвах Adobe Streamline, според мен най-доброто, докато не излезе Corel13 трейса му е страхотен, за първи път да съм доволен от някоя трасираща програма. Но няма какво да се лъжем, на ръчичка си е на ръчичка, по-добро от това нема.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.