Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да направя това?нови  
Автор AZure (-/\-)
Публикувано01.02.06 22:02






Това е на Photoshop. Обаче аз, немога да го изкарам така и немога... Все нещо не изглежда както трябва. Някой може ли да помогне със упътване?

Want to see something real scarry?


Тема Re: Как да направя това?нови [re: AZure]  
Автор ghs (познат)
Публикувано02.02.06 03:55







Тема Re: Как да направя това?нови [re: AZure]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 08:53







Тема Re: Как да направя това?нови [re: AZure]  
Автор AZure (-/\-)
Публикувано02.02.06 10:56



Благодаря за отговорите.
Надявам се че книгата си струва, защото като й гледам съдържанието няма нещо непознато за мен.

Относно tutorial-ите, ммм прегледал съм какво ли не по този интернет включително и тези. Но ще надзърна пак.

Ще се помъча още, ако не ще си го направя на Maya. Но много ми е чудно как се е получило това толкова сполучливо ;)

Want to see something real scarry?


Тема Re: Как да направя това?нови [re: AZure]  
Авторgarreth (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 16:31



dublirash osnaviat layer, otivash na suzdadeniat layer, i otvaraish optsiite Layer Stlie /ot menu Layers/ bevel&emboss, sled tova izbirash Inner bevel, s depth 191, angle 120, altitude 70, Opacity 64 na highlith moda, Opacity 68 na shadow moda.
Sled tova pliasvash 1 sianka, otvariash s F7, layer menuto, tsukash s desen klavish na remontiraniat layer za da stignesh do blending moda mu, i ot tam slagash Advanced fill na 0, i ve4e imash stuklen text ili kakvoto tam ti triabva.
Tova e:)
Ako imash niakavi neasnoti, moje da me namerish na icq 174614322



Тема Re: Как да направя това? [re: garreth]  
АвторAZure (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 21:05



Е, т'ва е! Браво... сложих и малко Satin, че да има малко отблясък и си поиграх със сенките.. абе получи се бе.. аз що неможах сам да се справя - незнам :) благодаря ти много!



Тема Re: Как да направя това?нови [re: AZure]  
Авторgarreth (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 00:10



Za nishto priatel :)
Radvam se 4e moiata skromna osoba ti e bila polezna.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.