Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма такава дума- логотанови [re: ghs]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано30.10.05 19:11



Ама и вие сте едни-вместо да помогнете на човека да си намери работа спамирате темата. Вярно, че момчето/момичето още не е в час май с материала, но това не значи, че трябва да се дърляме заради разни приставки и надставки.
Май само nova му е дала нещо свястно. А аз искам да му кажа просто да се ослушва-в нашата мила родина е пълно с всекакви фирмички, които си търсят някой да им прави логцата. Ей на - в момента мъдрувам лого на една търговка корпорация и на една фирма за шоколадови изделия



Тема Re: Ричнови [re: Pич]  
АвторLOGO7O (Нерегистриран)
Публикувано30.10.05 22:19



Ri4 mersi batka .v kakav smisal da se uslushvam :) az tarsq postoqnno rabota za logota ne loga :) kakto kazva onq tapak ghs li kvo beshe tam moje i da gresha no ne mi puka nqma zna4enie am vaprosa mi e mojesh li da dadesh nqkoq ideq kade po to4no da se razrovq da potarsq da napravq nqkoi drug baner na firma v BG ako ne te zatrudnqvam i ako mislish 4e iskash da mi pomognesh mi dai edno link4e 4ao i samo taka



Тема Re: Ричнови [re: LOGO7O]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано30.10.05 23:34



Aко те разбирам правилно си търсиш работа за правене на емблеми= лога на фирми? (недей да изполваш несъществуеаща дума логота)
За жалост все още няма такъв пазар у нас. Присетил се чичо ти Киро, че иска да прави банички и направил фирмичка. Добре, но нали хората трябва да разберат, че той съществува, че го има аджеба. Значи трябва да си направи надпис, някоя друга табелка и т.н. Та присетил се бай ти Киро, че Пенчо на леля Сийка детето одразбира от таквиз ми ти работи и решил да му възложи изпълнението на т.н. "реклама" на фирмата си=баничарницат.:)) Така горе-долу стоят нещата по нашите земи. А ти ако имаш време посети например www.graphilla.com или www.yvox.net-могат да са ти полезни. Или поразгледай brandsoftheworld.com-ей така




Тема оп оп опнови [re: LOGO7O]  
Автор ghs (познат)
Публикувано31.10.05 00:19



"kakto kazva onq tapak ghs li kvo beshe tam " - Какво съм казъл??? Я пъро се научи да четеш, после да пишеш и чak тогава ako има за какво, може и да обиждаш!



Тема Re: Ричнови [re: Pич]  
АвторLO7A (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 18:19



e kak taka ri4 nali uj ima firmi deto tarsqt loga i baneri i sq mi kazvash 4e nqmalO ! mersi za saitovete shte gi pregledam



Тема Re: Ричнови [re: LO7A]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано31.10.05 19:39



Пускай обяви братче, прави си реклама, ослушвай се за някой познат с връзки (ако нямаш такива). Раздуй сред приятели и познати с какво се занимаваш и т.н. и т.н.. В общи линий така се процедира ако си freelancer.



Тема Re: Ричнови [re: LO7A]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 19:17



ei , veche pochvash da me razsmivash, с наивните ти въпроси...
казаха ти хората -търси... инфото е винаги пари, поне аз където съм,
пък и сигурно навсякъде, айде малко си го паразмърдай д-то и стига питал
глупости...ако толкова е за писането, аз вече се отчайвам и да чета тук, права е Целесте, ебаси смотаняците само влизате тук, а аз си мислех че се разменя опит.

аи от мен да мине и този път шти кажа - направи се Промо пийсе, и така
като ги пораздадеш наоколо може и да ти върже некой, но не и тук...грешна посока си избрал...до ю рейд ме нау....ааааааааааааа



Тема Re: Ричнови [re: nova]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 09:02



Малко уточнение ... Celeste не е ТЯ, а е ТОЙ



Тема Celeste ???нови [re: LOGO7O]  
АвторdjDamian (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 13:39



Celeste kak se kazvash ???



Тема Re: Celeste ???нови [re: djDamian]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 15:43



Какво значение има как се казвам?
Тука съм Селесте




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.