Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой ще ме светне ли.....нови  
Авторcaмo питaм (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 14:33



как да конвертирам Adobe .pdf файлове на .txt и обратното?

И по-сериозно НЕКА ДА ОТГОВОРЯТ САМО ТЕЗИ КОТО ЗНАЯТ И ИСКАТ ДА ПОМОГНАТ а не всички баламбурници....



Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: caмo питaм]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано22.10.05 15:29



Можеш да конвертираш ПДФ-та във текст с Файн рийдър или някоя подобна. Можеш да я свалиш от много места, работи се лесно.

Тхт в ПДФ с програма която потдържа такъв изход експортиране, както предпочиташ. Можеш да използваш РageMaker, Quark, Corel според това, което искаш да представлява текста (като оформление и т.н.). Следва команда от сорта - export - to PDF.

Не виждам какво толкова ревеш за не-баламурнически отговори, въпроса който задаваш може да бъде прочетен на много места. Очевидно не си се занимавал с подобни неща, в тва лошо няма, но не реви толкоз. Земи чети, учи... и ще сполучиш

Smoker and proud of it!


Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: Пyшилиcт]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 23:33



Имам Fine Reader и ще пробвам. М/у другото открих доста други възможности за конвертиране в Google
Благодаря все пак.

"Не виждам какво толкова ревеш за не-баламурнически отговори, въпроса който задаваш може да бъде прочетен на много места. Очевидно не си се занимавал с подобни неща, в тва лошо няма, но не реви толкоз. Земи чети, учи... и ще сполучиш

Smoker and proud of it!"


Аз не рева драги, а трябва да те светна, че в дирника гъмжи от баламбурници, които вместо да отговорят на зов за помощ от някого - влизат в темата му и почват да се гаврят и си правят чикии. това ми се е случвало много пъти лично.

А колкото до това, че си горд, че димиш ЗНАЙ, ЧЕ ТОВА ВОДИ ДО РАК НА БЕЛИТЕ ДРОБОВЕ. 200мил. хора годишно умират от този рак, защото са "горди пушачи". Анадъм?




Тема Re: Някой ще ме светне ли..... [re: пak aз]  
Авторdedi (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 10:27



Има и много търтеи-баламурници, които все забравят за Gooooooooogle. Тук ако не ти изнася - просто се изнасяш!



Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: dedi]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 13:04



Каза ли нещо или просто се изпърдя......



Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: caмo питaм]  
Автор pintop (websurfer)
Публикувано23.10.05 18:15



Ето ти една програма PDF2TXT
http://www.download-software-freeware.com/prog.php?pid=835
(има и лекарство за нея)
Обратното конвертиране можеш да го направиш с всеки PDF printer
(Adobe Acrobat, FinePrintPDFFactory или др., която притежаваш)



Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: !]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано23.10.05 18:36



Имаш Файн рийдър! И питаш! Абе... не знам колко умират от пушене ама знам какво си мисля за тъпи въпроси! Седни си на... там гъза или каквото предпочиташ и вземи да мислиш малко! Не да ревеш за всякаква глупост, окято ти дойде на АКАла. Ако деди се е изпърдял, бате, требе целия да си се осрал значи! Повечето хора, които влизат тук май имат работа и отделят от времето си да помагат по СМИСЛЕНИ въпроси на хора които ИМАТ ЖЕЛАНИЕ ДА НАУЧАТ НЕЩО! Не да си седят на трътките и да питат за кво е кенефната хартия! Виж си поста, просто, колко си писал за проблема и колко за пушенето. Пък ти предлагам да ме оставиш да си пуша колко си искам, че иначе може да стана нервен! Не като сега!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: Пyшилиcт]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 19:14



Много глупости издриска.....

Внимавай сега в картинката!!!

1.Опитах да конвертирам текста, който получих на дискета в .pdf формат
с помощта на Fine Reader като го отворих и се опитах да го save as text. това което се получи като текстов файл бяха само точки и чертички.

2.Преди да се юрваш да нападаш някого САМО ЗАЩОТО Е ПОПИТАЛ КРОТКО И МИРНО ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ ЗНАЕ - имай на ум че нямаш хабер кой стои насреща ти, нито на каква възраст е. Не си избивай комплексите от разни пубери и кретени на който ти падне.


3. Всичко, което знаеш и можеш днес Е БАЗИРАНО НА ЧУЖД ОПИТ И ПОЗНАНИЯ !!!

4.НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО НА БЪЛГАРИСТАНСКИ.

5.Спри да пушиш ако ти е мил живота !!!




Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: pintop]  
Авторcaмo питaм (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 19:18



Благодаря за сериозното отношение.
Ще пробвам ей сега програмата ти.



Тема Re: Някой ще ме светне ли.....нови [re: пak aз]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано23.10.05 22:16



Ето ти още глупости тогава!

За да направиш файл от тхт на пдф ти трябва "настолно издателска система", дришльо! Такива са Quark, PageMaker, InDesign... Същото го написах в ПЪРВИЯ пост! Осъзнай го!

Прочети внимателно и ще разбереш, че Файн Рийдър се използва при обратното положение - от ПДФ към ТХТ

Другите тъпотии няма да ги коментирам! Оправяй се сам като внимавам в картинката ми се изпотяват очилата

Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.