Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изчистване на образ  
Автор eбacи (Неустановен)
Публикувано15.09.05 20:03



Здравейте пичове и дами,
моля да бъда извинен предварително, но имам едно питане за програма която изчиства образи от некачественни файлове, има ли такова чудо или е само по филмите ? И ако някой евентуално може да помогне, ще бъде здраво почерпен или възмезден, как дойде...
Става дума за следното - бях леко пийнал (след работа) и си оставих колата пред офиса като съвестен шофьор, та минало ей тва копеле(

) на снимката и ми спукало всички гуми ...(мамка му )Пред офиса имаме една камера която го е хванала, но образа е много неясен и мъгляв. Има ли начин да бъде изчистен и да му видя мутрата на тойя гейзер...
После ... то е ясно кво ще му се случи...
Предврително благодаря на отзовалите се




Тема Re: Изчистване на образнови [re: eбacи]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 08:21



Ами, може да има във ФБР или ЦРУ, но както тук неведнъж колегите са отбелязвали - пиксела си е пиксел, програмите могат да генерират допълнителни само по сходни такива, което не върши много работа. Както и навсякъде другаде - всичко зависи от количеството информация - а в твоя случай тя е много малко.



Тема Re: Изчистване на образнови [re: OO7]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано16.09.05 17:32



брато, и да не го откриеш,оно ше му се върне, да знаеш. има съдба, аз съм убеден, дори нема нужда да го проклинаш. тва обаче не пречи да ги попсуваме тия безделници...шгиибавбезделнитегейовишгииба.




Тема Re: Изчистване на образнови [re: eбacи]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 02:02



Имам няколко файла за тебе по този въпрос. Между другото,на камерата има пръстов отпечатък,не е лошо да се почисти...Но този човек май има табелка,ако работи някъде там,ще станем за резил...Чудеса не очаквай,но не е като да не добиеш представа за образа. Пиши на algida_k@abv.bg



Тема Re: Изчистване на образнови [re: X]  
Автор eбacи (Неустановен)
Публикувано17.09.05 11:47



Много ти благодаря за което ... пратих ти мейл, ако не си го получил пиши на

, също така можеш да ме намериш на ICQ#: 167973861 през деня.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.