Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема знае ли някой.....нови  
Авторnova v zanaqta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 16:43



знае ли някой откаде мога да си изтегля сачоучител за coreldraw free? ако може на български....



Тема Re: знае ли някой.....нови [re: nova v zanaqta]  
Автордeди (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 14:47



Пробвай тук





Тема Re: знае ли някой.....нови [re: дeди]  
Авторnova v zanaqta (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 17:14



това не мога да го отворя



Тема Re: знае ли някой.....нови [re: дeди]  
Авторkrass (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 17:31



mnogo iako hahahah



Тема Re: знае ли някой..... [re: дeди]  
Авторnova v zanaqta (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 09:59



кое е яко??????????аз си мисля че сериозни хора пишат тук. Сериозно питам някой ако знае нещо моля да ми пише



Тема Re: знае ли някой.....нови [re: nova v zanaqta]  
Авторkrass (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 13:59



На славеиков има всичко при условие, че ще изкарваш пари от тази програма си заслужава да дадеш 30 лв. приеми го за инвестициа. По- правилния въпрос е "кои самоучител е наи-добрия" за да си го купиш него а не от каде да си го намериш без пара.



Тема Re: знае ли някой.....нови [re: krass]  
Авторnova v zanaqta (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 14:24



аз едно време /преди 4 години/ като исках да науча html взех 1 учебник, и то от хубавите от 300 страници от които използвах не-повече от 10 - които действително ти вършат работа. всичко друго беше повторениев нета открих доста неща които са полезни за фотошоп



Тема Re: знае ли някой.....нови [re: nova v zanaqta]  
Авторkrass (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 13:17



Лично аз фото шопа го научих от книга която е "офицялен курс" смея да твърдя, че книгата е много добра. Корела го научих без книга просто седнах и почнах да цъкам с мишката все още се затруднявам с ниякои неща и за това си купих книгата но нямам време да я прочета и за това го карам по усет, което е доста по- бавно но марзела е голяма работа.



Тема Re: знае ли някой.....нови [re: krass]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано19.08.05 20:31



ПИЧОВЕ! Ьььь и дами

Има едни мааалки слаааадки книжки от поредицата "Цветен самоучител" на СофтПрес Имаше даже и на още едно издателство. Знам са как звучи, "малък", "цветен", но поне според мен са доста добри. Особено ако си имаш някаква книжка за... нам коя си версия и просто искаш да видиш какво е новото. Абе знам ли, мен много ме кефят, няма излишни повторения... пък и са 2.50 или нещо подобно Толко може да прежаля

Ако се питате не бачкам в СофтПрес, но може да ми платят за рекламата. Ако ми се кефят

Smoker and proud of it!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.