Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови  
Автор Synthy (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 14:26



Значи: аз като не'къв "advanced user" съм се направил на гъзар, и съм си сложил Windows 2003. После си сложих и илюстратор (великата творба на великите адоб) 9 версия. Всичко си работи на 6, обаче понекога, ми забива, всичко става една каша по екрана, и ми гърми. Значи викам си: ми той стар софт, не е писан за 2003 (щото нали за него требва спешъл да се пише), ок. ше турим CS2 - требе да e бeтър мислим. Обаче ей на, не е. даже стана още по-зле изобщо немога да направя каквото и да било - отварям някой файл, правя 5 примитива, слагам един растер (примерно) и пак се показва кашата по екрана, забиваници и накрая "Application will be terminated". Викам си: хубуз, нов уиндоус, може му требва ъпдейт да изчисти бъгове (на илюстратор не съм намерил пач и т.н.), тургам аз SP1 for Windows 2003, и се нaдявам да работи всичко. обaче пак гадният илюстратор ми се сбъгьосва и не става за работа. Плийз, пипъл, кажете що така става, или айде, да не е защо, ами поне как да го реша този проблем. Сега съм с илюстратор 9, ама искам да си ползвам новото (некъв такъв нагляр съм, искам най-новото, щот' съм глупав). Този проблем го имам на 3 компютъра с 2003, не е че win-a е омазан. на ХР не съм пробвал (не го обичам). Помощ всякаква ще е радост за мен.

П.С.
Моля, не ме съветвеайте да мина на корел - по-добър е като техн. изпълнение, признавам, но не го обичам. Искам си илюстратор-а

"За да чуеш, трябва да мълчиш" (Оджиън)


Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: Synthy]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 21:31



дай инфо с какъв процесор си, с колко RAM, каква ти е видеокартата. Преди време и аз се опитвах да подкарвам Илюстратор 11 на Celeron 2 Гига, с 256 RAM и всичко се мажеше, като при теб.



Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003 [re: Synthy]  
Автор 19nb (новак)
Публикувано19.07.05 22:23



Колегата е прав - трябва ти добър процесор, много RAM, добра видеокарта и свободно място на диска - поне 5-10G.



Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: 19nb]  
Автор Synthy (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 16:10



Моля ви, ако неможете да ми помогнете, не ми говорете глупости. Какво общо има хардуерната ми конфигурация с несъвместимостта му с 2003 ?!!

П.С.
P4 3.0GHz (HT), RAM 512MB, 30GB Free space (поне). Това за видеокартата няма да го коментирам изобщо!

"За да чуеш, трябва да мълчиш" (Оджиън)


Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: Synthy]  
Авторbad (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 19:55



Ами като не е съвместим с 2003, сложи си нещо с което е съвместим. Под XP си бачка идеално. Аз лично не мога да ти помогна повече, тъй като не познавам 2003. И изобщо, за да не си говорим глупости, не се хвърляй на всяко ново нещо, а избирай провереното, добре работещо и познато.



Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: bad]  
Автор 19nb (новак)
Публикувано20.07.05 19:58



Същото, сложи си добре познатото и работещо XP. Колкото за конфигурацията - говорим за RAM от 1024 нагоре. И ако си с 19 инчов монитор пак си виж видеокартата.

Редактирано от 19nb на 20.07.05 20:00.



Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: Synthy]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 19:10



Ами хубаво де, ние да не сме ясновидци, че да ти знаем машината. Като не искаш ХР си сложи Win 2000-ще ти бачка. Не виждам смисъл да ползваш 2003, освен ако не си на сървър (за които по принцип 2003 е предназначен)



Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: Synthy]  
Автор Ивaнyшka (Депресионист)
Публикувано22.07.05 08:27



Тва си е стар бъг на Илюстратора. Май идваше от кирилицата. Слага се патч за махане.
Имаше го патча из датата.



Тема Re: Adobe Illustrator 9+ and Windows 2003нови [re: Ивaнyшka]  
Автор Synthy (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 12:31



мм, 10 кю. сега ще потърся да пробвам, дали ще стане нещо положително.

"За да чуеш, трябва да мълчиш" (Оджиън)


Тема е, стана ли нещо?нови [re: Synthy]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 13:24



е, стана ли нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.