Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема photoshop  
Авторлaиk (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 14:06



Имам значи следния проблем> Отварям си photoshop-a...и като искам да отворя снимка да я преработя излиза прозорец да специфицирам размера. кликам ок с предварително зададените размери, пробвам нови...ама уви /появява се само бял прозорец и от снимката ни вест ни к ост....хм? Ами сега?



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
Авторлaиk (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 00:04



Абе този клуб неактивен ли е или само аз чета кво става мо става тук..Не ми се вярва никой да не работи с Photoshop и да не знае за какво става въпроссс???



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
Автор jorone (0)
Публикувано18.07.05 03:23



не се разбира какъв е проблема .... аз три пъти го прочетох но не ми стана ясно дай по подробно и кажи от кога прави това от както го инсталира ли ?



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 08:58



Това подозрително прилича като отваряш нов документ с картинка вмъкната в клипборда.
Ама дай малко по-подробно обяснение за да може да ти се даде решение на проблема
Кажи с какъв Шоп работиш, евентуално ОС и т.н.



Тема Re: photoshop?нови [re: лaиk]  
Авторлaиk (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 13:58



Проблемът не е от както инсталирах програмата,а от скоро....не знам защо се получи така изведнъж. Не съм много навътре с програмката. ползвам Adobe Photoshop 7.0. A и постоянно като я стартирам ми се появява надпис че the required Online URL e invallid. и не мога да сваля никакъв ъпдейт. А основния проблем не знам как по-ясно да го обясня> Искам да отворя някоя снимка от моя си папка. Кликам FILE =>OPEN ili FILE=> BROWSE и в двата слу4ая безрезултатно. В 1вия се появява гореописания прозорец, който ме пита за размера, а във 2рия случай ми се появяват папките със снимки, но самите снимки не и не мога да избера симкам която да отворя. Как мода да отворя съшествуваща си снимка? това ми е въпросът, нещо може да съм разбутал в настройките, не знам????



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
Автор Volkano v.5 (скакалуец)
Публикувано18.07.05 14:56



В общи линии, и аз като те слушам (по-скоро чета) нищо не разбирам - пусни един screenshot на ситуацията. И друго - това което ще кажа, не е решение на проблема ти, но не ти пречи да пробваш - отваряш Explorer, маркираш си изображението което искаш да отвориш, десен бутон, Open With...-> Adobe Photoshop:





Тема Re: photoshopнови [re: Volkano v.5]  
Авторлaиk (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 15:49



а как да адна скрийншота във форума? С paste не stawa иначе това не е решение, пробвал съм го ве4е с десен бутон, пак не ми се отваря файлът, който съм марклирал , я бял прозорец вместо снимка ....



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 16:20



Извинявай за тъпия въпрос - ама пробва ли да преинсталираш Шопа?



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
Автор Volkano v.5 (скакалуец)
Публикувано18.07.05 17:34



В отговор на:

а как да адна скрийншота във форума? С paste не stawa



Първо правиш screenshota (надявам се, знаеш как се прави), след туй, качваш така направения screenshot някъде, след туй като пишеш тук в форума, долу има един бутон IMG - натискаш го и меджу двата IMG тага въвеждаш URL-то (адреса) на screenshota.



Тема Re: photoshopнови [re: лaиk]  
АвторMaka_ (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 17:56



Какъв формат е снимката, която искаш да отвориш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.