Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ... sorryнови  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано26.06.05 19:54



Здравейте.

Преди да съм започнал с каквото и да е се извинявам на редовните членове в този клуб, за тоталния офтопик по който искам да говоря.

Винаги съм имал интерес към архитектурата :)
И така един ден търсех подходящия ручей в нета от където да сърбам сладки визуализации и архитектурни експерименти. Така попаднах в сайта на един адски талантлв човек /не искам да споменавам името му../. Вдъхнови ме адски много :) До толкова че да му пиша на icq колко много ме е усмихнала работата му. Когато той видя че имам интерес към това поле за изява ми даде няколко начални съвета, с какво да започна, какво да чета, кои програми ползва и така на татък...

Хубаво. Захванах се първо да разучавам фотошоп. Начални знания: нулеви! :)
Адски много исках да се развия и да станавам по-добър и по-добър. В този си стремеж аз налазих този клуб. Пълна случайност :)

Бях малак, (както вече споменах) хабер си нямах какво е дизайн, пък за софтуеърни знания да не говорим :) Не само това, но и държанието ми спрямо останалите беше под вскякава критика.
И все пак! :)
Тук срещнах само приятелски настреони хора, които когато днес гледам какви глупости съм правил наоколо, са имали желязното търпение да не ми бият шута веднъж за винаги. Напротив, всички много много ми помогнаха И спомогнаха за... моята ... "артистична" ...еволюция :) Те знаят кои са и знаят че съм им много благодарен.
И така.

Извинявам се на всички за вече отминалото ми инфантилно държание и ... дано някой ден ме помните със същото добро с което аз вас! ;)

Чао и успех :)

Everything Is Possible


Тема Re: ... sorryнови [re: ByteSize]  
Автор bateventzi (винар)
Публикувано27.06.05 14:50



Копеуе, благодаря че не спомена името ми :РР хъхъхъ. Мен друго ме плаши, като те слушам кви ги говориш да не се намираш на някой висок мост в момента от външната страна на перилата??? Ако да, помисли за малката илюстрацииика която мисля да ти връча да направиш тия дни, кво ше кажеш :)



Тема Re: ... sorryнови [re: bateventzi]  
Автор scuba (diver)
Публикувано28.06.05 10:26



Aбе честно да ти кажа, понякога си ми вдигал нервите, ама... нали трябва да даваме път на младите. Помня че имаше голямо желание да се учиш. Кво стана с него?
Не знам дали си на висок мост от външната страна на преилата, но защо ли имам чувството, че смяташ да спреш да се занимаваш с тази работа? Недей така колега. Аре успех от мен



Тема Re: ... sorryнови [re: ByteSize]  
Авторmita4eto (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 15:36



Oooo, adash4eto pak se pokaza po rodnite forumi :-) Chovek, prekrasno e, 4e tezi forumi sa pomognali na edin istinski talantliv 4ovek da se motivira za kariera v sferata na ART designa!!! Dano vse taka polzata ot vlizaneto na vsqkakvi mozuci tuka e vse taka na nivo! A, ako ve4e si v BG, mai pi4 shtqhme da se skivame, 4e shte se zabravime ve :-)



Тема Eстествено... [re: mita4eto]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 17:07



... че няма да се откажа! А по мостове бих ходил само за да снимам разни работи ;)
И мерси много :)

...ето..... The (recent) ByteWorx ;)




За един комикс който ми се прави...


За удоволствие :)


пак за лично удоволствие, с преспектива това да ми бъде портфолио някой слънчев ден.

Вътрешна страница.


Флаиери.




Тази и още една моя снимка отидоха в Холандия на една съвместна изложба между Канада и... Холандия :)


Това е за комикса който споменах :) За удоволствие просто го правя...


Снимка от Март месец..


По това цъкам напоследък, когато имам свободно време де. Работя в една стабилна фирма и съм доволен, но когато мога поемам разни странични работи :) Защото е фън!!!!! :))
Този проект е просто отделен вариянт за портфолио. Да, ще махна градиентите от бутоните :)


Вътрешна страница /фотография/


Нов прозорец: еденична снимка.


И така.
Имам още много попарка да кусам и сърбам, но.... няма да се откажа пък! Записах колеж за седна година, където ще уча много интензивно рисуване, и графичен дизайн. Няма да се изуча там, но се надявам че с повече амбиция и желание ще получа стабилна основа... за да мога да работя стабилно в България, когато се завърна завинаги догодина ;) :) В момента съм доволен, работя за една фирма която може би знаете... www.clipart-design.com :) Ако мога да си продължа работата с тях ще бъде супер :)

Дано, дано всичко продължава да е точно :)



Тема Re: Eстествено...нови [re: ByteSize]  
Автор Celeste ()
Публикувано01.07.05 08:59



Ауууу много се изкефих на тази снимка




На вкус и цвет товарищей нет

Тема Mersi :)нови [re: Celeste]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 17:42



Mersi mnogo, radvam se!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.