Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема -=малко линкове=-  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано24.05.05 11:38



Така, скъпи приятели посещаващи този клуб, добре ми е известно че много от Вас понякога им е трудно с намирането на красиви шрифтове, ефекти, клипартове, сега и много популярни кристални иконки и изобщои всякакви дреболийки, които могат да направят по-красив вашия уеб сайт или дизайн.
Ето затова реших да пусна няколко линка, не искам да твърдя че имам най-хубавите неща под ръка, но за семтка на това са полезни и за някои от вас (нас) са си цяло съкровище

*екшъни за фотошопа:


*шрифтове:

*всякакви щуротийки за дизайн:

*шаблони ( уеб темплейти ) от Монстера: паролата на архивите където ги има мисля че е "snowto.net" но не съм сигурен!!!

*plugins за шопа:

*интересен сайт с шаблони, логотипи,3D модели и т.н.:

*икони и десктопи:




*еротика и такава и онакава:


е...това е



Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Xoxi]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано29.05.05 10:21



Здравейте отново, виждам че сте прочели темата, но никой не се е изказал.
Моля Ви, изкавайте мнение дали тези линкове по някакъв начин са ви помогнали, дали са ви интересни, дали искате още да пускам.

Странно нали...всеки чете и си трае...



Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Xoxi]  
Авторbabi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:25



Тук сме свикнали с авантата, но ако ни накараш да платим нещо, тогава ще видиш мнения и чудо !
Да живее пиратството ...



Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Xoxi]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано29.05.05 20:22



actioni-te sa mnogo qki !!!

templeitite ne mojah da si gi pusna, a plugin-ite sa plateni. i tova sys vsqkakvite shtirotii za dizain syshto mnogo mi haresa ;-)

hilqdi blagodarnosti :-)

Всичко ми е позволено, но не всичко ме ползва!

Редактирано от Gergi на 29.05.05 20:23.



Тема -=малко линкове=-нови [re: Gergi]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано30.05.05 12:50



Благодаря че споделихте:)
така, по въпроса с тегленето изобщо и ако е платено правете така...намерете си това което ви е нужно, после пуснете eMule, потърсете и ако намерите си изтеглете..или ако демото е напълно работещо и е с период на работа просто му намерете крак...разбира се не винаги има за съжаление.
Още малко линкове тогава:
*линкове за всякакви дизайнерски ресурси:


*TerminatorX това е сървис по-скоро за администратори в чийто мрежи хората не работят а само чатват..забранява всичко видове месенджъри, чатове дори и уеб базираните..но аз така и не открих крак за него..намерих нещо в Емулето но така и не съм го изтеглил


*Сателитни снимки от лабораториите на NASA



това е засега
ще пускам още когато има нещо много интересно и безплатно..нали



Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Xoxi]  
АвторLeli (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 15:57



Ти да не би да ни обучаваш как да крадем! Това го може всеки. Виж, ако ни накараш да ценим труда на другите и да си плащаме- друга работа ! Аман от такива самаряни ...



Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Xoxi]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано31.05.05 10:37



Сърдечно благодарим, много ценни неща даваш. Таман разглеждам някои неща от първия линк.
Иначе това еМуле - си нямам на идея какво е дори!
Този администраторския софт точно на мен не ми требе ;-)
Снимките на НАСА друг път ще ги раглеждам ;-)

Всичко ми е позволено, но не всичко ме ползва!


Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Leli]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано01.06.05 10:36



Здравей, разбира се ако се обсъжда темата да накарам някой да си плаща..ще си намеря "белята" май..защо..защото доходите на хората работещи в сферата на дизайна, предпечата и рекламата не са такива че да могат да си позволят да плащат от джоба си неща които струват мнооого пари..освен това не е ваша работа да ги купувате, а само да намерите какво има да знаете как и къде да го използвате, а фирмите за които работите да го купят.
Самия аз продавам фотографии от доста време, честно казано ми е жалко да се пазаря с клиентите защото в България и изобщо там където се е живяло в комунизма..хората не са свикнали да си плащат за интелектуалния труд, за идеята, за креатива...те плащат само за бира,ракия и салата.
Колко са хората които ще ме поддържат незная , но ще са хиляди тези които ще ме напсуват, оплюят, ругаят и т.н. защото ще ги карам да си платят.

Разбира се всичко това ще е до време, ще дойде време в което сами ще се наложи да си купувате всичко ( фирмите) защото крайния продукт на една фирма ще трябва да бъде създаден, доработен и какво ли не с лицензионни ( закупени ) продукти, закупени клипартове, фотографии, шаблони и всякакви разни.

Бъдете здрави и успехи!

А аз поне още 10 години напред ще работя пиратски защото съм много на изток и законите докато стигнат до нас вече ще сме си купили софтуера защото от нямане какво да си правим парите ще си ги харчим по честному:)

чао!



Тема Re: -=малко линкове=-нови [re: Xoxi]  
АвторDeDi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 15:37



Много приказки за да кажеш нещо съвсем просто - бедните могат да крадат защото са бедни, а богатите да плащат защото са богати. Само не разбирам защо бедните трябва да плащат и за бира, ракия и салата ? Не може ли и тях да откраднат ? А защо фирми с много пари пак ползват краден софтуер ?
На това му викам манталитет и именно дизайнерите трябва добре да разбират това, защото тъкмо те създават интелектуален продукт, който трябва според теб да бъде откраднат ...
Фотографиите дето продаваш и те ли са крадени ?



Тема линкове продължение [re: Xoxi]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано16.06.05 08:31



айде пак линкове!

*който му харесва да работи с интерфейса на MacOSX нека да си изтегли това
и всичко ще стане както на добрия стар Макинтош:


*тук малко софтуер за ICQ, пачове, 6 значни номера ( платени с Webmoney ..който не знае как се плаща с WB този сайт..на руски ):


*CIRCULATE много интересна игричка погледнете инфо за нея , а също така и я свалете от Рапида:

*Всички версии на NOD32 един много добър антивирус за тези които още ползват Касперски ,Dr.Web, Symantec..няма смисъл да ги държите. Новата 2.5.19 е с вграден Adware/Spyware/Riskware и ви пази добре, без да усещате че работи антивирус, като цяло системата не се натоварва изобщо:
-NOD32 Antivirus System 2.50.19 for Win2000/NT/XP
-
-NOD32 Antivirus System 2.50.19 For Win9x/ME
-
- Admin 2.50 за XP
-
- Admin 2.50 за 98
-
сървър за обновяване без да изисква име и парола( добавя се в настройките з аобновяване):
сайт с информация за NOD32 на китайски, но от там можете да вземете новите имена и пароли за обновяване и сървъри също:

Сложих и векторна карта на България.
Погледнете тези линкове:


който му е зор за векторната карта на БГ ( 2 варианта) плюс флага вече я качих на Рапида на следния адрес:

(който си е платил да тегли от Рапида да влиза на Premium, останалите на Free) можете да теглите със FlashGet или друг download manager, но без прекъсване на сесията че ви изхвърля от сайта!
картите са векторни но без векторизиран текст..налага се да си изтеглите отделно шрифтовете от адреса указан вътре във файла или от този адрес:

* Flags Icon Set 2 - Europe ..това са иконки на всички държави в европа..надявам се да ви свършат работа:

*DOC.to.JPG.Converter.v1.0 програмката конвертира документ в JPG, удобна е много понякога , спестява доста манипулации:

*Help and Manual v3.6.0.1073 Full за създаване на помощни файлове и хелпове..не може да не му трябва на някой такова чудо:

*3D Object Converter 3.30 конвертира всякакви видове тримерни обекти, поддържа около 400 формата:


*Adobe Graphics Server 2.1 графичния сървър на Adobe, честно казано не съм го използвал,привърженик съм на Extensis Portfolio 7 NetPublish:

серийни номера:
1110-1845-1957-1384-6550-3478
1110-1591-1373-0231-3477-5784
1110-1591-0613-6678-3549-8169
1110-1594-0712-4404-6072-2992
*The Logo Creator една много интересна програма за разработване на логотипи, разбира се професионаистите не се нуждаят от такъв софтуер( те си имат свой стил) , но винаги може да се погледне заради идеи,не е много удобна за работа,но има хубави библиотеки:

*AAA Logo това е друга алтернатива за правене на логотипи, програмата съдържа огромни библиотеки от свои собствени шрифтове и елементи за разработка, за съжаление не може да се свали цялата версия ако не си платиш..налага се да търсите алтернативни сорсове(в eMule я има пълната версия около 16МБ )


Стига ви толкова за днес
коментирайте линковете и не ги трийте, господа/госпожици Админи!
поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.