Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: линкове продължениенови [re: Xoxi]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано22.06.05 09:38



пускам още:

*DesignGalaxy съдържа много темплейти за уеб сайтове:


*LogiMaid - логотипи , темплейти за цялостен фирмен стил и имидж:

*Cartoonz - всичко за дизайна в рисуван вид:




Тема ето и от мен:нови [re: Xoxi]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано25.06.05 10:33




Това е сайт за безплатни снимки, като повечето са с много добра резолюция. Изисква се регистрация, за да може да се свалят. По идея в сайта хората си разменят "блага" - тоест при добро желание човек може не само да взима от другите, но и да сподели с тях собствените си фотографии.


Безплатни шрифтове, групирани по теми. Много добре направен и лесен за използване сайт, а шрифтовете, след като се векторизират, могат да се използват като клипарт.

С много благодарност към колегата, който ме "светна" за тези сайтове.



Тема -=линкове=-нови [re: Xoxi]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано30.06.05 08:13



Здравейте, доста неща попрочетох, но за този клуб открих само тези интересни неща:

*Path Styler служи за добавяне на ефекти на текст или други ваши елементи,иунформация тук:


а plugins тук:
- Illustrator
- Photoshop
*PhotoWatermark Professional това е за тези които имат да добавят на много фотографии
водни знаци така че да не могат даги "пипат" непрофесионалисти и да ги "крадат" разни:


аз предлагам който има интересни линкове да ги споделя, това помагало за всички тук!



Тема Re: -=линкове=-нови [re: Xoxi]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 12:32



Много ти се кефя xoxi - за положените усилия, употребено време и завиден мерак да ни информираш и улесниш!!!
А що се отнася до пиратството - за момента са такива пространствено-времевите условия в нашата държава. "Като му дойде времето" ще престанем да пиратсваме.........най-лошото е, че май скоро въпросните условия няма да се променят.......За най-голямо съжаление на "деди", който ще има още мноооооого да пише против пиратството .....
Айде успех на всички!



Тема Re: -=линкове=-нови [re: Xoxi]  
Автор jorone (нов)
Публикувано01.07.05 12:54



Да естествено че помага на всички :) а тези оито са против не разбирам .... може би защото не съм създавал Софтуер или каквото и да било но щом по някакъв начин има достъп до него мисля че не е проблем :) това си е политика все пак и начин за утвърждаване на продажбите в бъдеще ..... не може този който тегли фрее да е по умен от този които създава ;)
За това няма смисъл от упреци ........
Благодарско за линка за логото - програмката е яка :)

Xoxi Продължавай да добавяш :)

=======================================
..::..ТируНину .... изкукориг :":":":":": :)


Тема Re: -=линкове=-нови [re: jorone]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано01.07.05 13:09



Благодаря Ви за подкрепата!

Аз съм писал програми в далечното минало..още от 1984 година когато имаше само Правец82 и се знаеха Бейсик и Лого беше мн трудно защото нямаше информация.А когато научих езика на процесорите (Асемблер) сам създавах програми и им слагах защита,така че моя труд да не се краде. Успешно беше и много хора се бореха и така и нме успяха да ми свалят защитите и то на 8 битовите прости компютри които имаха само 16КБ памет!Дискетите ми бяха със защита, със подменени сектори на каталожната информация( което наложи промяна на самата операционна система и пренаписване на прехващането на бутона РЕСЕТ който изчистваше всичката оперативна памет и после рестартираше компютъра).
Така че по въпроса с пиратството...сложно е да се обсъжда..който не си е заключил входната врата на къщата, по-лесно ще го оберат:)


Успехи:)



Тема Re: -=линкове=-нови [re: Xoxi]  
Авторdouble trouble (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 13:47



Xoxi, браво за треда който си положил. Има много ценни неща.
Виждам, че Лели, Деди, Педи не се появява да коментира, но човека просто се е объркал. А нещата са много простички за пиратството.
В един разговор с представителите на чичо Гейтс тук им казах - когато започнат тук да ни плащат труда, както при тях, аз съм първия който ще си купи всичко официално. И второ - когато и у нас има закони (действащи) които да защитават авторството (щото маса неща са ми окрали, и от сайтове, и дизайн, и то големички агенции) тогава и аз няма да ползвам пиратски продукти.
Бъди здрав!



Тема Re: -=линкове=-нови [re: double trouble]  
Авторleli (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 14:00



Да, чудесно обяснение. Ако това, ако онова - все бъдеще време. Човек ако истински вярва, че не трябва да краде той няма да го прави дори и да има възможност. С тези си разсъждения си готов за парламента....
Най-силния закон е този вътре в нас.



Тема Re: -=линкове=-нови [re: leli]  
Авторdouble trouble (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 19:01



Не става дума за кражба, а за справедливост.
От тази гледна точка мисля, че ти си по подходящ за парламента.
Там е пълно с такива, които искат само определени хора да имат достъп до достиженията на цивилизацията и като резултат от това е икономическата политика, чиято попара сърбаме.
Не знам каква е абсурдната ти логика - значи, ние трябва да заплатим изцяло и безусловно труда на чичо Гейтс и подобните му, а нашия труд - е, това може да почака, ние сме още аборигени!



Тема Re: -=линкове=-нови [re: double trouble]  
Авторbabi (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 13:06



Хайде да оставим празните приказки и да ми отговориш на един прост въпрос -
как се нарича това да вземеш нещо което не е твое, което не е направено за тебе има си цена и за него някой е положил усилия? И мислиш ли, че на тези хора всичко им е даром, че достиженията на цивилизацията са благодарение на такива като тебе искащи само правото да ползват? Като смяташ, че си недооценен защо не помислиш как се чувстват хората , чиито труд крадеш?
Защото твоята оценка на труда им е равна на парите които си платил за софтуера , т.е нула! Има хора много по-бедни от нас за които това което имаме е достижение на цивилизацията и според твоята логика трябва ли да ни го откраднат? Ти ако истински вярваш в това което пишеш дали го прилагаш във всичко ? Дали всички достижения на цивилизацията които имаш са крадени? А моята логика е изключително проста - кражбата си е кражба...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.