Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Тема Иконки XP style, за бога...  
АвторЙoтa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 18:31



кажете някакви хубави ресурси, трябват ми свестни иконки ХP Стил, с градиенти и меки пастелни цветове, баси писна ми от дрисливите 16х16 едно пикселни дрискавици в магента и циан, а уеба е пълен като цигански клозет със тях...
мога да си ги нарисувам и сам ама за една иконка на И.Експлорера що лайна (и при това платени) изринах из нета... отврат....

камо ли да ти притрябва нещо по специфично ако не се оправяш сам, немаш никав шанс да набарасш нещо фрии и готино при това...

Shit....



Тема Re: Иконки XP style, за бога...нови [re: Йoтa]  
Авторлeли (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 08:49



Ето ти шанс да поправиш това - хващаш се и правиш едни хубави иконки, така че да няма други недоволни като тебе. Хем фрии, хем готини- ако си добър разбира се ...



Тема Re: Иконки XP style, за бога...нови [re: лeли]  
Автор Xoxi (усмихнат)
Публикувано18.05.05 11:47



Здравейте, от почти година съм извън БГ и за да бъда в час с всичко ново покрай мен чета не само БГ сайтове а и руските и забелязвам че разликата е космическа...честно казано или БГ остава с години назад и аз не виждам никакво развитие по отношение на информацията.
Ще ви наметкам малко сайтове на руски език, каквото искате го има и много линкове към други подобни където разбира се информацията се дублира но за сметка на това има неща които ги няма никъде, и само по руски хакерски сайтове, продажба на готини ICQ номера, уеб темплейти включително и от www.TemplateMonster.com или българския му партньор www.tixo.com ,икони, софтуер, филми..!
За съжаление не съм СИГУРЕН дали от БГ вие ще имате достъп до всички ресурси защото аз тук в Казахстан имам нормален достъп ( но за сметка на това плащам луди пари за интернет..стотици долари за ниски скорости и то с ограничен обем)...





там гледайте има доста линкове към други сайтове които са сходни!

Удача Вам




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.