Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: пeди]  
Авторdedi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 14:16



Отговарям само за този ресор.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: dedi]  
Авторми (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 10:03



личи си, че е така. но форумът наистина не е място за промотиране на нелегалната употреба на софтуер, а за обмяна на знания, умения и тъй нататък. замисли се колко от хората четящи тук ползват нелегален графичен софтуер за да се учат и колко за да изкарват пари. и мисля, че компаниите знаят за това, и също така че това е реклама., щото ако толкова не искат да им се активира софтуера нелегално могат да го направят нали така?
при всички положения дир бе ге е само един от форумите, а не те забелязвам по другите. а ресора?



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: ми]  
Авторleli (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 13:08



Доста езоповски расзъждения. Покажи ми някъде където пише, че дадена фирма желае да и крадат софтуера. Това което пишете са просто начини да оправдаете себе си. Дали ползваш краден софтуер да учиш или правиш пари - кражбата си е кражба.
" Абе г-н съдия, откраднах колата за да се науча да карам". Още повече - има толкова много безплатни алтернативи. Софтуера е стока като всяка друга и трябва да се плаща. Само собственика решава дали да го продава и на каква цена. Дали Adobe са просперирали благодарение на такива крадльовци ? Кави идеи, кави знания щом в основата стои кражба. Как искаш да ценят твоя труд щом ти не цениш труда на другия.
С едно съм съгласен - ползването на краден софтуер помага най-много на самите софт. компании. Хората свикват с тия програми и не познават друго - нали не им струва нищо. Парадокс- крадеш едновременно от богатия и от бъдещето на free софтуера, като пак помагаш на богатия.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: leli]  
Автортoвa e дpyro вeчe (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 14:56



тва за баснописеца ще го приема за комплимент.
а ти си отговори сам. виж как като започнеш да разсъждаваш през призмата на доминираща компания и всичко е малко по-различно, не като в ресора.
ама пак да питам: ти ако си компания като адоуби или аутодеск например, ще отрежеш ли клона, на който седиш? що да не свикват да те ползват хората? че и без ни най-малко усилие от твоя страна. по закон са в грешка, ама айде няма проблем.
започваш да звучиш все по-малко промит мозък и ми се ще да не те разубеждавам за писането против "кражби" на софтуер, да не земат гигантите да погнат такива теб, че гонят хлапетата задния вход на киното.
ти, ако може да идеш на море, как ще разбереш, че е добре да си лежиш на пясъка? па макар и на стоп да си стигнал....



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: тoвa e дpyro вeчe]  
Авторchichi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 15:36



Няма друго - има краден, платен и free софтуер. Другото е бошлаф. И на задния вход на киното няма само хлапета ...



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: chichi]  
Авторrлyпи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 16:04



ще ме умориш от смях. не ставай кучето покрай кервана, нали не си толкова простодушен. фанатизмът не гради, не забравяй това.
успех и чао, защото казах вече - уморителен си



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: rлyпи]  
Автортъпи (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 08:55



То и с кражби не се гради, а и всеки керван има нужда от куче да лае по тях. Лошото е когато самият керван е 90% крадци...



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: dedi]  
Авторkradec (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 10:30



Бах мааму! От 3 месеца търся един крак, пък то да било фри...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.