Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проучване - агенция "Славейков"  
Авторdedi (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 18:10



Крадеш ли ?
Правиш ли пари с краденото ?
Пука ли ти ?
Би ли казал на клиентите си, че работиш с краден софтуер ?
Мислиш ли, че твоят труд е по-ценен от този на програмистите писали софтуера ?
Що не ползваш свободен софтуер ?
Щом крадеш и тебе ще те крадат.
Мислиш ли, че Adobe трябва да продават Photoshop за 10$ щото ти си беден като въшка и имаш последен модел GSM, за който чудно как си намерил пари ?
Защо не каза на Калчев, че може да ползва краден софтуер и да спести 36 000 000 $ на държавата, с които да направят нови тараби на "Славейков" ?

П.п.- До края на месеца има намаление на Cd - 3 лв. парчето.
Отстъпки за фирми.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: dedi]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 00:11



Абе, деди, що не земеш да се се гръмнеш. Аман от будни съвести. 50% от цената не софтуера са заплатите на тези, които правят техническата подръжка - стоят на телефона и обясняват на юзерите как да си запишат файла. Това в Америка. Ако тука зададеш на този от когото си купил софта дори най-елементарния въпрос единственото, което можеш да разбереш е колко бездънна е човешката глупост. Ако проваля тираж за 100 000 лева не заради моя грешка, а заради бъг в най-законно купения софтуер Адобе, Корел или който е там ще се затича ли да ми плати загубите? Не. Софтуерните производители по това се различават от всички останали производители, че никога, ама абсолютно никога не носят отговорност за работоспособността на собствените си продукти. Отделно, че имат наглостта да искат доплащане затова, че са оправили някои от грешките си. Наричат го upgrade.

Всеки взема решенията за себе си - дали да прави нередни неща и да рискува последиците. А от теб просто ми писна.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: Пиcнa ми]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано09.05.05 08:34



според мен човекът просто си бачка в някоя софт.фирма и си работи за комисионната.другият вариант е просто да си няма работа.
все едно това е последния останал за оправяне проблем в БГ. лекичко,1 х 1.




Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: Пиcнa ми]  
Авторdedi (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 18:17



На това му викам двуличие - плюеш тези от чиито труд най-нагло се възползваш. Ако това което казваш е истина тогава защо изобщо ПОЛЗВАШ този скапан софтуер ? И щом така тънко познаваш софтуерната индустрия що не спретнеш една фирма и продаваш продуктите си по този начин.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: dedi]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 01:04



Фирма си имам. И софтуера съм си го купил. За което понякога съжалявам. Моите клиенти НИКОГА не са ме питали дали софтуера ми е законен. Всъщност питат само за цената.
Деди, защо не се опиташ да отговориш по същество на претенциите ми към софтуеристите?



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: Пиcнa ми]  
Авторdedi (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 10:20



Щом при теб всичко е редовно, просто не ми обръщай внимание.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: dedi]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 13:37



Ще престана да ти обръщам внимание, когато престанеш да досаждаш. Що се отнася до двуличието - най-голямото двуличие е при самите програмисти. Нали не искаш да ми кажеш, че продадените в България продукти за развой - от типа на Visual Studio, Delphi и пр. са два пъти повече от хората, занимаващи се списане на програми. Защото всеки програмист има компютър в къщи и освен за фирмата си бичи часпром. Тоест хем самия ти крадеш продукти от другите, хем се оплакваш, че крадат твоя продукт.



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: Пиcнa ми]  
АвторПиcнax ти (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 23:07



Ха така - те крадат и аз ще крада ! Сите са маскари ...



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: Пиcнax ти]  
Автордaвaй пиши нa вoля (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 11:34



давай, така е - нелегален графичен софтуер не трябва да се ползва
останалият - кучета го яли



Тема Re: Проучване - агенция "Славейков"нови [re: dedi]  
Авторпeди (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 11:49



абе ти mp3-ки имаш ли на компютъра си? а? или само графичните програми може да не се крадат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.