Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема проблем с куарк  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано27.03.05 18:45



плейсвам едни жепези в куарка и част от тях не може да ми ги сложи - дава unknown color depth - като му дам fit box to picture ми казва the box size cannot exceed 121,92 cm - при положение, че самия файл е 2 х 4 см. като цвят е грейскейл като всички останали. за формат ми дава PICT, докато за останалите е Grey JPEG. как така става PICT и как да го обърна на грей? повтарям, че е всичките имат еднакъв цветови режим - 8 бит грейскейл. конвертнати са от РГБ - но и самия РГБ оригинал пак не може да се плейсне в Куарка. какво може да е?




Тема Re: проблем с куаркнови [re: monipro]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 21:59



1. Не съм много сигурен, че рабрах за какво точно става дума, макар че го четох 3 пъти.
2. Защо ползваш джепг ?! Правиш си един екшън във фотошопа и ги правиш всичките Тифф, Грейскеил, 300 дпи (зависи според случая) и забравяш за всякакви проблеми. Пускап си екшънчето и отиваш да сръбнеш едно кафе в най-лошия случай



Тема Re: проблем с куаркнови [re: Celeste]  
Автор scuba (diver)
Публикувано28.03.05 11:05



Aз изобщо се чудя как си успял да напъхаш джипега в Куарка. Не се занимавай с глупости. Всичко на тиф и проблема е изгладен



Тема Re: проблем с куаркнови [re: scuba]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано28.03.05 12:45



Благодаря и на двама ви, нещо напоследък съм малко неадекватен. с това трябваше да започна. а иначе просто ми дадоха жпези. но ще конвертвам на тифф и надявам се да стане. Вик,това е поредната нумиз.книга - все още ти дължа почерпка, не съм забравил ;)





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.