Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За едно лого бъдещо...евентуално!?нови  
Авторcpm (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 00:43



Миии, да! Чопля ей таз гадост
http://simpsons.hit.bg/Graphic/Logo.jpg
и нищо сериозно.Направо Творческо затъмнение.Бааасиии.Гадно.Бозица се лее ....
Та ПЛЗ., драснете 2-е думи, Много моля!Критики, ха! похвали ( ако вобще има такова нещо ), за и против.
Сполай Ви!



Тема Re: За едно лого бъдещо...евентуално!? [re: cpm]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 08:57



Според мен, комбинацията червено, черно, бяло - по принцип е сполучлива, но пък и е много употребявана. Можеш да пробваш и с други цветове освен ако окончатрелно не си се спрял на тази комбинация.
Иначе за логотата - хммм...
Според мене 4 и 5 - но в тях има какво да се оправя. В 5 не ми харесва шрифта, а и това "червеното" отгоре не си личи много че е сгради (ако съм разбрал правилно графиката), може би някакво елеменче допълнително да подскаже че е сграда, не знам, малки прозорчета тук таме, а бе трябва да се помисли.
А в 4 също не ми харесва шришта макар, че е по-добър от другите варианти. Също не ми харесва и формата на цялата композиция.
Ами това е успех с разработката по-нататък



Тема Re: За едно лого бъдещо...евентуално!?нови [re: Celeste]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано24.02.05 22:18



Абсолютно 4 и 5, нищо останало. 4 е по модерно, 5 е по класическо. Като ре- на моя приятел селесте, мога да кажа, че според мен не е нужно едно лого да бъде безкрайно... първично, сиреч, не мисля че са нужни прозорчета на сградите и други пояснения, то нали затова е лого - стилизирано... все пак логото на Найк, никога не ми е приличало на марантонка... ами така мисля... и на мене шрифта нещо не ми... отваря апетита... и само да кажа, първото лого да го изтриеш веднага... :))



Тема Re: За едно лого бъдещо...евентуално!?нови [re: bateventzi]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано28.02.05 09:21



и аз съм за 4 или 5.
на 5 може да пробваш малко повече асиметрия,нарочно. примерно да не е центрирано или само с 2 сгради.
също в момента перспективата не е правилна по вертикалата, пробвай какво ще стане, ако я спазиш :)




Тема ...евентуално!?нови [re: monipro]  
Авторcpm (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 22:41



Много благодаря ПИЯТЕЛИ!Съгласен съм, смятам да предложа ъпдейт на 5-цата но ме оставиха на изчакване.Навярно ще се разсъхнат нещата ( ха!за кой ли път! пък искането бе в рамките на 1 работен ден ), но така се случват нещата.Без коментар.Не че се оплаквам, но уви нещата не стават туко тъй.
Благодаря Ви още веднъж!
Сполай Ви!



Тема Re: ...евентуално!?нови [re: cpm]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 10:39



Аз малко късно се намесвам в разговора, но горните три и долните три са за различни фирми. Имам предвид, че трябва да си изясниш с какво се занимава фирмата - стоителство, проектиране или и двете. За стоителство - горните три като философия, за проектирани единствено 5 пасва, а за комбинирана дейност са 4 и 6.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.