Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 07.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Illustrator ... Photoshop ...нови  
АвторLNL (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 10:05



За какво служи Illustrator и за какво Photoshop ... къде се припокриват и различават. Имам малък опит с Photoshop и ми е трудно да се ориентирам. Препоръчайте ми откъде да си изтегля литература.



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ...нови [re: LNL]  
Автор scuba (diver)
Публикувано21.02.05 16:12



хмм. Илюстратор: векторна графика! Фотошоп: растерна графика (тва в най-грубо обяснение. нека някой друг ти обясни разликата между векторна и растерна). Почти никъде не се препокриват и почти по всичко се различават (освен по интерфейс де. там са почти еднакви)



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ...нови [re: scuba]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:55



Аз не мога да разбера, защо не четете! Влиза тука някой, и задава 1-я въпрос който му дойде на акъла!!
А точно над твоя въпрос са сложени линкове към страници с информация която те интересува.
Ами ако си милиш, че някой тук ще седне да чете вместо теб се лъжеш.
Най-елементарното е да погледнеш най-отгоре или да потърсиш в темите малко по-назад.
Skuba извинявай май на тебе съм дал "re:" - отговора е за този дето е задал въпроса без да се напъне най-малко да прочете нещо сам.



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ... [re: Celeste]  
Автор scuba (diver)
Публикувано23.02.05 11:12



Celeste : Mи то така е по-лесно бе пич. Кво да чете човека, като някой може да му го налее с фунията... Може даже една кратка лекция по растерна и векторна графика да направим. За кво да се мъчи момчето :-)



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ...нови [re: scuba]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 11:43



Ейййй кви сте зли, бе човека явно е неориентиран бе, може да няма и опит с форумите бе ;)
пс. бето не е признак на неоважение в случая



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ...нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 11:47



...и неОважение се пише с У , ей ся видях в речника
И без това форума е на умиране кат гледам, нека питат хората, няма опастност да се задръсти сървъра



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ...нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 12:33



Няма нищо лошо да се пита по принцип. Но аз съм на мнение, че за да питаш за нещо трябва първо ти да положиш усилия да си разрешиш "пролема" сам. Най-често това става с четене (поне така си мисля аз). След като си положил достатъчно усилия сам - тогава вече идва ред на питането.
А по въпроса за задръсването на сървъра не знам - ама ако ще е така да питат само хората да вземем да изтрием старите теми и архивите - те така и така не ги четат. Поне да имат оправдание, че няма от къде да се види нищо по въпроса.



Тема Re: Illustrator ... Photoshop ...нови [re: LNL]  
АвторNew (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 12:44



Ето място от което да започнеш да търсиш информация ако вече не си намерил. Всяко търсене във кои да е форум по името на програмата ще открие такава тема. Но за по лесно ето:

http://freeforumbg.com/index.php?s=3dcd9282101b80d7ac0e96c42a36fcd6&showtopic=37346







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.