Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Графичен дизайн - началото???  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано21.02.05 01:59



Здравейте!

Имам няколко доста елементарни въпроси към вас. Съвсем скоро, докато се чудих какво бих искала да уча като висше образование ми хрумна, че би ми било особено интересно да разбера повече за рекламната дейност. Аз съм човече, на което му щрака мозъка, когато става въпрос за нещо нестандартно.
Реших преди да правя каквито и да е кандидатстудентски опити (което така или иначе ще се случи лятото), да се хвана и да попрочета книжки за заниманието, наречено графичен дизайн. Препоръчаха ми основните дизайнерски програми - Photoshop i CorelDraw. Според вас с какви програмки би било добре да започна, опознавайки широката дейност на графичния дизайнер? И с какви начинания ми препоръчвате да подкрепя желанието си да се развивам в рекламната дейност?



Тема Re: Графичен дизайн - началото???нови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 18:47



С този израз "щрака ми мозъка" направо си вътре в рекламата от воле. Без да искаш уцели десятката :)
Първо се ориентирай - в коя сфера от рекламата би желала да работиш. За графичен дизайн ще ти трябват добри умения за рисуване. Иначе няма да станат нещата. Не и на нивото, към което явно се стремиш.
Успехи.



Тема Re: Графичен дизайн - началото???нови [re: S]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано21.02.05 22:50







Тема Re: Графичен дизайн - началото???нови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторпи (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 22:56



Сядай да бачкаш и не се занимавай с глупости!



Тема Мерсим!нови [re: пи]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано01.03.05 13:11



Днес си чакам компютъра с качена версия на Фотошоп ... Сигурно с часове няма да стана ... Наканила съм се - край!



Тема Молимнови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторпи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 21:20



Щом чак толкова си се наканила сядай!
Ако имаш други питания - ofers_2005[@]yahoo.com.



Тема :)нови [re: пи]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано02.03.05 02:20



Злато си! Благодаря!



Тема Re: :)нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Гocтттт (съвсем непознат)
Публикувано03.03.05 20:10



Вземи си и Илюстратор, също така и Индизайн.. Илюстратора ти по-добре да е 10та версия, нищо че в 11та има повече неща, но тя има производствен бъг.



Тема Re: :)нови [re: Гocтттт]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано13.03.05 22:33



Днес започнах Фотошопче ... Чак сега ми падна в ръчичките!

Ще го схрускам!!!

Имам и Корелче, но него по-нататък ... Едва сега откривам всички програми в офис-пакета ... Започва се от самото начало ... Но ще издържа на напъна!!! Защото съм мъжко момиче!!!



Тема Re: Графичен дизайн - началото???нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор minev art (непознат )
Публикувано09.04.05 22:09



zdr,moi trugnal si v pravilnata posoka




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.