Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Цветоотделки в PageMakerнови  
АвторCopo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 17:28



Copy на clipart картинка в CorelDraw9.0
Paste в PageMaker7.0 и после не ще да цветоотделя.
Печата само black. Някой има ли идея защо?
Благодря!



Тема Re: Цветоотделки в PageMakerнови [re: Copo]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 20:02



Copy i paste?
Най-добре е да ги плейснеш като eps. И провери дали не ти е овърпринтнат някой от цветовете над черното.



Тема Re: Цветоотделки в PageMakerнови [re: S]  
Автор scuba (diver)
Публикувано21.12.04 11:59



Най вероятно защото е RGB. Тях ги цветоотделя само в черното. А пък за копи и пейст просто немам думи



Тема Re: Цветоотделки в PageMakerнови [re: Copo]  
Автор1OO (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 17:01



Хъ,хъ, хъ!!! И аз неам думи!
Какво да кажа - все едно, като видиш автонобил, да решиш че е като кормилачка, качваш се и тръгваш.
Това как да е - кой е тоя идиот, дет ви се хваща на акъла и ви поверява нещо за правене, те са за убиване. Такива като теб, за жълти стотинки се захващат да правят всичко и утрепват цялата гилдия.
Но, нали съм великодушен - да си жив и здрав, да се научиш, и, пари да искарваш. Ето, хората нещо ти подсказват, попитай тук и там, дано се оправиш. И аз ще подскажа нещо - виж и резолюцията, виж си настройките на РМ 7, ей такива дреболии, дет обръщат колата.
Копи от клипарт - боже, боже, какво ли още ще видя на тоя свят!!!???



Тема Re: Цветоотделки в PageMakerнови [re: 1OO]  
Автор scuba (diver)
Публикувано22.12.04 17:20



:-) aaaa има още какво да видиш!!! Те хората са много изобретателни като решат да вършат глупости. Аз повече се притеснявам, че тоя номер с копи и пейст през клипборда го виждам вече доста пъти по форумите. Ама... ние да си вършим работата като хората, пък другите да правят каквото искат



Тема Re: Цветоотделки в PageMaker [re: scuba]  
Автор1OO (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 17:27



Така е, прав си, живота трябва да поднася изненади, иначе, като се зареди една скука и рутина - ужас ти казвам.
И за другото си прав - прави каквото трябва, да става каквото ще.
Не че аз съм се родил научен, ама такива простотии не съм вършил.



Тема Re: Цветоотделки в PageMakerнови [re: S]  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано30.12.04 14:44



"Дали не ти е овърпринтнат някой от цветовете над черното"????????
Пич, първо, подобно изречение няма смисъл. Никакъв ама.
Второ, мислиш ли, че някой, който прави копи/пейст от Корел в Пейджмейкър, ще разбере термин като "овърпринт"?
Да му обясним ли нещо за езика postscript и що е то ppd? И че не си ли в час с няколко десетки особености на цветоотделянето, най-малкото е необходимо да попрочетеш началната теория на занаята?

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го постигнеш...


Тема Re: Цветоотделки в PageMakerнови [re: Eндъp]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 17:14



Я пак?! :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.