Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Векторна карта на България  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 18:26



Можете ли да ми кажете откъде да си намеря векторна карта на България с обозначени градове на нея? Можете да ми отговорите тук или на

. Предварително благодаря.



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: Mилeн]  
Автор ford_1.8_diesel (corelDRAW)
Публикувано20.12.04 15:18



Пич ако до 2 дена никой не ти отговори,значи никой я няма или не му се дава ...Аз имам такава,но тъй-като не помня как съм кръстил файла не бих могъл да ти помогна....даже тука подлъгах едни хора,мислех че веднага ще я извадя,обаче се оказа че не мога да я открия.Та съвета ми е следния:Ако никой не помогне веднага,векторизирай си я...много по-малко нерви ще ти коства да го сториш отколкото да чакаш на други.Даже скоро ми трябваше логото на НДК векторно предложих на някой който го има да му дам аз нещо,но само един човек ми предложи срещу логото на едни аптеки да ми го даде..ако ми го беше метнал,все някога щях да му помогна..не с едно а 5 лога..аз така правя по принцип.
Успешно векторизиране



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: ford_1.8_diesel]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 21:36



Дайте координати и ще ви я пратя. Добре че все още се намират свестни хора в нета понеже и на мене днеска ми я пратиха



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: ford_1.8_diesel]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 11:48



Ангел ми я прати. Всъщност аз вече си я бях векторизирал (само по границата, разбира се), защото се оказа, че това ще ми е достатъчно за конкретния случай. Но не се знае за в бъдеще...



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: Mилeн]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 10:26



Здравейте!

Ще Ви бъда благоадрен ако ми изпратите векторна карта на България, защото и аз като Вас търсих доста време, но така и не успях да намеря! Моят имейл е vlady@arkbg.com! Благодаря Ви предварително!



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: Гocт]  
Автор scuba (diver)
Публикувано30.08.06 11:36



Имам няколко вида карти ба БГ векторни. Кажете накой какво му трябва да пращам. Имам с градовете и областите (административна), имам и с планините (геоографска), имам и пътна.



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: scuba]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано30.08.06 11:50



може ли и трите, pls?
vens17@mail.bg

Благодаря!



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: vens]  
Автор scuba (diver)
Публикувано30.08.06 12:00



Vladi & Vens са готови. Някой друг?



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: scuba]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано30.08.06 16:21



Ам`чи... gajeff@abv.bg

Не се гаси туй що се пуши!



Тема Re: Векторна карта на Българиянови [re: Пyшилиcт]  
Автор sol_lam (айде пак)
Публикувано30.08.06 17:20



И аз ще съм ти много благодарна


svet_mi@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.