Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Тема driver za ps failнови  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано10.12.04 12:07



здравейте,
трябва ми драйвер, с който да направя ps файл за печатница - грейскейл А4. на първо време само ми трябва да видя дали излиза правилно, защото от Германия, където ще печатат, ми твърдят, че около картинките (които са монети,т.е. кръгли) се очертавали тъмни квадрати (вероятно това са picture boxes). Правил съм файловете едно време на илюстратор и при мен всичко си е ок. дал съм им ги в ai формат, и оттам нататък явно има проблем. сега ми искат ps файлове. моля посъветвайте ме какво да правя.



Тема Re: driver za ps failнови [re: monipro]  
АвторC (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 21:29



Трябва да знаеш на каква машина ще се принтира/експонира
Ако е само, за да видиш, какво да е ти вьрши работа



Тема Re: driver za ps failнови [re: monipro]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 09:29



Ей

ще ти свърши работа - почти универсално е:))



Тема Re: driver za ps failнови [re: Mилeн]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 09:34



Оп... Нещо не ще да се отвори линка. Значи отиди на

и долу вляво има иконка FTP - кликваш на нея и влизаш в директорията "Fatum - Support - Drivers - Prices" и си дръпваш файла AdobePostScriptDriverW32.exe. Те това е.



Тема Re: driver za ps failнови [re: Mилeн]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано13.12.04 10:26



Благодаря! Свалям го и ще пробвам да видим. Добре,че има и такива хора, дето си правят труда да се занимават с аматьори като мен :)



Тема Re: driver za ps fail [re: monipro]  
Автор nedohranenia (Мазен тип)
Публикувано13.12.04 22:25



Една дребна подробност, когато го инсталираш трябва да посочиш и подходящо PPD за съответната машина. Ако не знаеш каква е точно машината(експонатор и дигиталка) в Германия, не се притеснявай. Можеш спокойно да използваш някои от тези:

Раликата няма да е голяма и фатална.



Тема Re: driver za ps failнови [re: nedohranenia]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано14.12.04 17:09



fatum zashto e txt???? kude instaliram toq ppd fail po princip?



Тема Re: driver za ps failнови [re: monipro]  
Автор nedohranenia (Мазен тип)
Публикувано15.12.04 00:52



По време на инсталацията на Постскрипт дайвера ще те попита да му посочиш пътя до PPd.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.