Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problem Corel  
Авторbogidar (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 20:06



nalaga mi se da polzvam XP i Corel9. Nesto mnogo mi se omazvat sriftovete i ne moga da se opravia. Stava vapros samo za Kirilicata i Corela..... vsicko se chete.... no kato obarna na krivi se skapvat rabotite. Niakoi ot sriftovete ne se izobraziavat korektno kato napisha primerno "proba" i obarna na krivi se poluchava: "NNNNN". Kade e problema. Kato mahna kirilizaciata na XP-to vsicko e O.K. kiriliskite tekstove se konvertirat v krivi korektno, vaobste nikakvi problemi s sriftovete samo deto ne moga da polzvam kirilizirani programi notepad i t.n (koito razbira se sesta sigurno), a tva me drazni uzasno. Prosto mnogo me e iad i ne moga da se opravia. Polzvam ogledalnoo kopie na sriftovete pod win98+Corel i vsicko e O.K. Kade e problema. Niakoi imal li e podobni zatrudnenia.
.::Blagodaria.
bogidar_p@hotmail.com



Тема Re: Problem Corelнови [re: bogidar]  
Автор ford_1.8_diesel (corelDRAW)
Публикувано17.12.04 09:43



На този адрес http://www.d-bross.com/download/ има кирилица която работи на компютър с ХР и corelDraw 9 :-).Някой от шрифтовете които ги ползвам във Word,не излизат коректно в корела,но това според мен не е проблем никакъв.Направил съм си една папка на диска с 12 000 cyr fonts,и с помощта на font navigator в корела си ползвам който шрифт ми е нужен.Така че пробвай да видим дали и при теб става.Успех



Тема Re: Problem Corelнови [re: bogidar]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 11:20



Проблемът ти е в това, че ползваш стари шрифтове. Или си изтегли по-нови, или си прави предпечата под '98.



Тема Re: Problem Corelнови [re: Mилeн]  
Автор ford_1.8_diesel (corelDRAW)
Публикувано17.12.04 12:52



В шрифтовете които ползвам има такива правени през 1992,1996,1997......



Тема Re: Problem Corelнови [re: ford_1.8_diesel]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 21:54



Ако ползваш Флекс Тъп (флекс тайп) той да ти омазва шрифтовете. Аз също съм с екс пи и Корел 9 но нямам проблеми но не ползвам Флекс Тъп




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.