Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся графичен уеб дизайнер за работа в екипнови  
Авторwwweb (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 16:16



Търся графичен уеб дизайнер за работа в екип.
Аз съм дългогодишен уеб програмист и търся хора с които да сформирам мощно виртуално интернет студио за разработка на различни уеб приложения.

Ситуацията е следната:
Всеки желаещ да се присъедини към екипа ще бъде одобрен от мен, и той трябва да отоговаря на изискванията които имам към него.
С предимство са хората, които ми покажат някакви собствени разработки в
областа на ГРАФИЧНИЯ ДИЗАЙН, също така е препоръчително те да бъдат и с добри познания в сферата на HTML програмирането.

Заплащане и начин на работа, изисквания:
Заплащането ще бъде в зависимост от проектите, които бъдат възлагани на нашето студио, като всеки член от екипа ще бъде равноправен сътрудник заедно с мен, т.е. няма да имаме "ШЕФ" на екипа.
Начина и мястото на работа се определят от самия желаещ, като връзката межди нас ще се осъществява чрез интернет.
Изискванията са прости, всеки член от екипа трябва да има собствен персонален компютър.

Вуртуалното ни студио ще бъде представено в интернет с компактен и приятен на външен вид УЕБ САЙТ, който всъщност ще играе и ролята на ОФИС.

За да се свържете с мен може да използвате ICQ или E-mail, няма определен начален или краен срок за кандидатурите, всичко ще привърши когато бъде сформиран необходимият за работа ЕКИП.

За връзка с мен:
ICQ номер: 235-313-763
E-mail адрес: admin@bigbg.net



Тема Re: Търся графичен уеб дизайнер за работа в екипнови [re: wwweb]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано03.09.04 14:00



ти ли ще се занимаваш с маркетинга?
мисля, че е утопия да твърдиш, че няма да има шеф - трябва да има шеф, но най-добре,след като се разбере кои ще са хората в екипа, те да го изберат. другият вариант е някой да спонсорира цялата работа, тогава няма как да не е шеф, но мисля, че твоят случай не е такъв. иначе добре звучи, ама мнооого трудно да стане - особено онова с уеб офиса. един да се окаже талантлив, но недисциплиниран и целият проект заминава, защото не може да спазиш срок.

извинявам се, че така малко развалям обявата, но все пак ми е интересно как виждаш нещата - защото когато опре до часпром без инвестиции, става много много "интересно".



Тема <@_@>Niama nevazmojni ne6ta!!!<@_@>нови [re: monipro]  
АвторLamer4O (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 19:19



awe moy,
ne obnadejdavai 4oveka o6te ot na4alo.... ako pita6 men, sam navit. Ne 4e imam mnoo vreme, ama imam jelanie. Evala na intusiazma mu, koi kakto moje!
I kakto kazvam vinagi: "Niama na4in da niama na4in!!!" :)



Тема Re: Търся графичен уеб дизайнер за работа в екипнови [re: wwweb]  
Авторwwweb (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 03:06



Обявата е вече невалидна!...
Екипът е сформиран, на всички които ми писаха пожелавам успех в техните начинания...и повече хъс в работата им.

Благодаря...



Тема Re: Търся графичен уеб дизайнер за работа в екипнови [re: wwweb]  
Авторн8c (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 06:15



лъжеш като циганин



Тема Re: Търся графичен уеб дизайнер за работа в екип [re: wwweb]  
Авторвиkтop caмcoнoв (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 23:01



Здравейте,
в момента работа в СТЕМО като график-дизайнер. Всички мои работи са в магазините на фирмата - каталози, листовки... можете да ги видите и в мрежата:
http://www.orange-solutions-bg.info/portfolio.html
Ще се радвам да осъществим някаква връзка.
Ако има значение, работил съм във вестник и нямам тайни в правописа.

поздрави,
Виктор,
0889 377048




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.