Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема prezentacii  
АвторRooney (Нерегистриран)
Публикувано31.10.04 13:15



Iskam da napravia prezentacionno CD za firmata v koiato rabotia . Rabotia predimno s 3ds max i niamam goliama predstava s kakva programa da se zahvana . Shte sam mnogo blagodaren ako niakoi me oriantira.



Тема Re: prezentaciiнови [re: Rooney]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано03.11.04 14:43



Mi da i az she pisha na latinica shtoto mi pisna ot vas, ebati problema da pishete na kirilica, a sega da vividq kak shte izdyrjite do kraq da si pro4etete kvoto vi trqbwa, a hubavo li e, a?? hubavo li e??I pravopisni greshki shte dopuskam, samo da vi zatrudnq pove4e:PPP mdaaaa, mdaaaa. Mi dobre Macromedia Director, kyt4eli sa go izmislili zatowa, deto to4no ti iskash da go pravish. I nqma da, nqma nqma lesno. ama ima drugi programipodobriotdirektoraiesashtikajakaksekazvasamodanapishaoshtemalkoglupostidobredekazvasedemoshealdakoneselajaoba4eetakaemnogogadnoakoznaeshkaksamseudarjaldanenatiskamspace....



Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: bateventzi]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано03.11.04 20:55



НииДетЧетемНеРазбрахмеСКоДаСиПраимПрезентациите/АйДанМахамГлавнитеБукви/

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: farmer]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано04.11.04 15:47



миейтуймислячебеше - InstallShield DemoShield



Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: bateventzi]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано04.11.04 23:17





Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: farmer]  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 20:31



asd



Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: asd]  
Авторcads (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 18:15



за презентации поне за мен най-лесно и ефектно е macromedia flash. щом работиш с 3d можеш да я направиш с повече 3d eфекти и с plasma да ги експортнеш за flash, а във flash да направиш само менюто и да вкараш текстовете. виждал съм такива презентации и мога да кажа, че са доста зрелищни:)

P.S. btw na men sy6to mi e uvasno da pi6a na skapanata kirilica i postoqnno da smenqm ot 1 ezik na drug ama wse pak na 4oweka mu trqbwa pomo6t a wie samo se ebawate. postawete se na negowo mqsto... ligawi raboti kat 6a pomaga6 pomagaj, kat ne sa spasqwaj



Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: cads]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано12.11.04 16:19



И кво ти е ужасно?? И като си толкова отворен да ти кажа че на човека му помогнахме преди 2 месеца още, като пусна питането, останалото си е наша работа. И от кво да СА спасявам?? От такива като тебе??



Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: bateventzi]  
Авторcads (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 18:16



leleeee ti sled malko 6te me nabie6 we. nedej se penqwi tolkowa, ne e polezno za nerwite



Тема Re: ИсегаКоСтананови [re: cads]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано13.11.04 14:21



Просто мразя съветници като тебе. стига офотопик, тука и без това няма модератор.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.