Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 15.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови  
Автор Stone Cold Austin (WWF)
Публикувано21.10.04 09:07



Хора, пак се измъчих. Правя си нещо на страница с размер А3 и работя с илюстратор ЦС. Естествено, част от елементите на т. нар. проект излизат извън формата А3. Щом реша да го експортирам в ПДФ, ДжПГ, ТИФ, или каквото и да е друго, гадния Illustrator CS експортира ВСИЧКО и не се придържа към желанието ми проекта да е с формат А3.
... Знам, че има фатка! Помогнете моля!

***
Success is going from failure to failure without a loss of enthusiasm.


Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: Stone Cold Austin]  
Автор scuba (diver)
Публикувано21.10.04 09:17



za6to go exportva6? Po-lesno e Print na PDF writer (razpoznava go kato printer) i 6te napravi samo formata kojto iska6.



Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: scuba]  
Автор Stone Cold Austin (WWF)
Публикувано21.10.04 09:37



Добре, а как да предпазя да влезе във А3 формата само това, което е в работното поле А3 на илюстратора? (дано се изразявам правилно) А не, например, това, което е извън него (както принципно става сега)

***
Success is going from failure to failure without a loss of enthusiasm.


Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК??? [re: Stone Cold Austin]  
Автор scuba (diver)
Публикувано21.10.04 12:56



To`4no po tozi na4in kojto ti kazah. Ako ima6 PDF writer mu dava6 format A3 i toj avtomati4no reje vsi4ko koeto e otvyn. Ako njama6 pdf writer trebe da se reje vsi4ko deto e na vyn.
Ili pyk si napravi *.prn ili *.ps fajl, sled tova go distiliraj i si napravi pdf_a (vsi6tnost toj PDF writera pravi to4no tova, ama gopravi na edin pyt)



Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: scuba]  
Автор Stone Cold Austin (WWF)
Публикувано21.10.04 13:23



Жив-здрав да си!!!

Сега ако ми подскажеш и разрешение по другата ми тема от снощи - за фонтовете в педж мейкъра... Няма да има как да се издължа.

***
Success is going from failure to failure without a loss of enthusiasm.

Редактирано от Stone Cold Austin на 21.10.04 13:24.



Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: Stone Cold Austin]  
Автор scuba (diver)
Публикувано21.10.04 14:43



Sorry, a sym Quark_adjia PMaker ne izpolzvam (no podoben problem ima i v Quarka) Vsi4ko idva ot codovite tablici na fontovete. Vinoven za tova e XP a ne PMaker. Za tazi cel az imam 2 OS. XP i 98. Staromoden na4in na rabota, ama vyr6i rabota



Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: scuba]  
Автор Stone Cold Austin (WWF)
Публикувано21.10.04 16:59



Проблемът ми е, че преди 6-9 месеца имах подобем проблем. Пак преинсталирах нещо-си и се омаза ПМейкъра... После ровичках тук-там и се оправи, ама пусто, забравих к'во барнах. А сега не ще.

Тия кодови таблици.. к'во да ги правя? Подсказвайте. Много е гадно. Тъкмо навикнах на пейдж мейкъра. Май ще трябва да минавам на куарк, ама не ми се ще още...

***
Success is going from failure to failure without a loss of enthusiasm.


Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: scuba]  
Авторjoshua (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 11:31



shte ti buda izkluchitelno blagodaren, ako mi obyasnish s kakvo ti e vinomno XP-to??? kakvo konkretno ne mu e nared???



Тема Re: Илюстратор, А4, А3 - КАК???нови [re: joshua]  
Автор scuba (diver)
Публикувано22.10.04 13:07



izpolzva razli4ni kodovi tablici ot na6ite nali4ni stari fontove (po-to4no e da se kaje e 6riftovete sa skapani de). Pogledni primerno 4e s unikod fontovete njama problem. Ako se prenaredjat vsi4ki fontove (daje i starite) Illustratora njama problemi da raboti daje i s fontove otpredi 10 godini. No trebe da se prenaredjat




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.