Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема CorelDraw - Help! (Speshno)нови  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 17:31



Zdraveite

Pokaniha me na interview za rabota i zatova imam speshna nujda ot syvet, otnosno CorelDraw.

Po princip se zanimavah s web design, i zatova poznaniata mi po CorelDraw ne sa na ekspertno nivo.
Rabotata, za koiato sym kandidatstvala e po-skoro v oblastta na grafichnia design.

Razbrah, che na interview-to shte iskat da im napravia niakakvi tablici s CorelDraw...?! Za takova neshto ne biah chuvala - tablici s CorelDraw...
Imalo niakakvi templates za tiah...

Mojete li da mi kajete neshto po vyprosa (ili choveka, koito mi e "iznesyl" informaciata neshto ne e razbral)?
Ima li templates za tablici v CorelDraw i kyde se namirat?

Shte mi triabva i niakakvo HOWTO za broshuri.... Mojete li da mi dadete niakakvi syveti i za tova, ili pone URL s podhodiasht tutorial?

Iska mi se da me vzemat tochno na tazi rabota ...!

Blagodaria vi predvaritelno!



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: Eva]  
Авторscuba (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 17:47



www.prepress.bg - pogledni foruma. Uspeh



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: scuba]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 21:06



Blagodaria ti za otgovora, scuba!
Samo che neshto ne se otvaria URL-to

...
Da ne bi da si imal v predvid: ?



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: Eva]  
Авторmaya (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 22:08



Всъщност, не е толнова сложно,
на същия принцип като да чертаеш с молив по бял лист е.
Намери с кой инструмент се чертаят прави линии, с тях начертаваш антетката, след това с инструмента "Т" пишеш текста.
Има шаблони, те са на диска с клипарта, но може да не ти пасват на това което искаш да направиш. Аз работя предпечат, ако имаш нужда от помощ, давай, но да знаеш, че графичния дизайн е много повече от таблици, по сложното е векторизирането на знаци, а стова ще се сблъскваш много често.Успех!



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: maya]  
Автор Spon (demon)
Публикувано15.09.04 08:59



има направо такъв инструмент (7 -ия от горе надолу на tool box-a), но ми е много Х за какво го искат това!?!



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: Spon]  
Автор scuba (diver)
Публикувано15.09.04 16:00



hm hm. Mnogo se draznja kogato njakoj pi6e ot moe ime. Molja onia gornia SCUBA da ne se pravi na razbira4 ili ako re6i - da ne mi polzva nick_a.
Tema na drug razgovor e kakyv e toja dizajn deto 6te se zanimava6 s tablici



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: Spon]  
Авторaskom (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 17:05



Оразмеряваш си таблицата с помощни линии, снапваш по тях и с инструмента за чертаене на таблица действаш. Таблицата може да се разгрупира за да работиш с всеки елемент по отделно, ако искаш. По- лесно е ако използваш едноколонни таблички за изграждане на цялата такава. В общи линии е това.



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: Eva]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 00:19



Hora, chakaite malko

Iavno ne sym se izrazila dobre mai...
Ne sym kazala, che nishto ne razbiram ot CorelDraw!
Po tezi nachini i az se seshtam kak da napravia neshtata, no iavno tova ne e nachina...

Blagodaria vi za dobronamerenostta i jelanieto vi da mi pomognete!
Radvam se, che ste takiva dobronamereni, za razlika ot foruma v

, kydeto ima niakolko choveka deto hem ne razbirat, hem maskirat nerazbiraneto si chrez zaiajdane...

Eto az kakyv nachin otkrih sama:
Edit -> Insert New Object -> Microsoft Excel Worksheet.

Tova po-skoro e edin ot "pravilnite" nachini...
Loshoto e obache, che moje na PC-to da niama instaliran MS Office (Excel). (?!)
Zatova, predpolagam s goliama veroiatnost, che ima i drug nachin... Moje bi niakakvi templates, ili neshto podobno, koeto da e izcialo Corel-sko... samo che niamam disk(ove) s pylnia komplekt na Corel, apyk i drugpyt ne mi se e nalagalo da pravia podobno neshto po tozi nachin...

Oshte vednyj - blagodaria vi za jelanieto da mi pomognete!



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: Eva]  
Авторrisk (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 18:02



не бих поел рискът да пусна за печат такава таблица - Insert New Object ...

най-малкото Excel работи в RGB, а това може да предизвика големи гафове в крайния печатен вид



Тема Re: CorelDraw - Help! (Speshno)нови [re: risk]  
Авторrisk (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 18:06



забравих нещо, тъй като в prepress е заключена темата, тук ще ти кажа - не подценявай хората, така си говорят, много пъти са ми помагали..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.