Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Photoshop problem - cannot open jpeg ->нови  
Автор VooDooMaN (Ultra blue)
Публикувано15.09.04 18:33



Супер странен, поне за мен проблем. Купих си нова машина и си сложих необходимия софтуер. Имам следния проблем с Фотошоп 7 - при опит за отваряне на jpeg/bmp файл ми дава new с размерите и името на файла - сиреч прави нов файл със същото име и размери обаче абсолютно празен. Как да го оправя - да мога да си отварям jpegs? Имах подръка pdf и него си го отвори нормално.
Мерси предварително на всеки помогнал!

Заб. Photoshop 7 with XP Home

Редактирано от VooDooMaN на 15.09.04 18:44.



Тема Re: Photoshop problem - cannot open jpeg -> [re: VooDooMaN]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано15.09.04 20:55



Уфффф, ми ще се опитам а да помогна ама.... Ми на мене ми го е правило като не е наред файла, сиреч, побитовото му измерение (ебати как звучи). Пробвали с няколко. Рейнсталл, и пак ако трябва.



Тема Re: Photoshop problem - cannot open jpeg ->нови [re: bateventzi]  
Автор VooDooMaN (Ultra blue)
Публикувано16.09.04 11:49



Reinstall-нах 2 пъти и нищо... След това реших да пробвам и с ImageReady да видя какво ще каже. И си призна - не му хареса пътя до файла. А Фотошопа си мълчи... Оказа се, че понеже user-ът ми е на кирилица, а файловете бяха в My Pictures в целият път присъства папка на кирилица и това беше проблемът. Странно наистина.



Тема Re: Photoshop problem - cannot open jpeg ->нови [re: VooDooMaN]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано16.09.04 22:28



Не е странно, Шопа хич не обича кирилицата. Има начин да се оправи, ама като цяло е грозна картина.



Тема Re: Photoshop problem - cannot open jpeg ->нови [re: bateventzi]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано18.09.04 17:22



Тоз нашия в човек в Адоби да вземе да им се скара.... ааааама ;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.