Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Presentaciaнови  
Автор _nea_ (e, haide sega,)
Публикувано14.07.04 20:21



Zdraveite, koi shte mi kaje s koi programi se pravqt prezentacii. Znam, che po princip e vyzmpjno s Power Point i s Flash, no kakva e praktikata?



Тема Re: Presentaciaнови [re: _nea_]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 08:45



Ami kak shte bade predstavena prezentaciqta? Na PC, na hartiq ?!
Po princip Power Point tochno za tova e napraven - no ako darjish mojesh da izpolzvash i drugi produkti kato Flash i Director.
Az lichno sam pravil prezentacii na PC samo na Power Point che nai-barzo i prosto se sglobqvat tam neshtata.

Uspeh



Тема Re: Presentaciaнови [re: _nea_]  
АвторJonata (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 23:26



Презентация можеш да направиш и с Powerpoint и с Flash. За Powerpoint ти е нужно да разцъкаш 10 минути с мишката за да си в състояние да скалъпиш нещо. С Flash можеш да направиш всичко, включая и игра или филм, но ще трябва преди това яката да четеш.



Тема Re: Presentaciaнови [re: Jonata]  
Автор _nea_ (e, haide sega,)
Публикувано17.07.04 20:48



S Flasha shte se opravq, rabotq na nego, dosega sym pravila samo baneri i introta, no nqma da se zatrudnq da napravq neshto po-golqmo.
Tuk stava vypros za golqma prezentaciq na firma i na vsichko otgore trqbva da byde taka zaredena na kompa, che pri edno cykane na buton da trygva. Spomenaha mi nehsto ot roda na Screentuch. E, te tuka davam zaeto :)))))))Ne moga da si predstavq kak shte da byde tova chudo.Ako e zapisano na cd - qsno!, ako e film na Flash i da se sloji ikona na deskotopa, naprimer, syshto qsno. No tova Screentuch mnogo mi obyrkva predstavata za cqlata rabota :))))))))



Тема Re: Presentaciaнови [re: _nea_]  
Автор Volkano v.5 (project closed)
Публикувано17.07.04 22:01



Само за протокола - touch screen-a е по-скоро функция на монитора, не можеш да го предизвикаш софтуерно за масата използвани монитори (

по въпроса)!

.chlen {width: 21cm; border-style: skin; border-width: 0.5cm; position: up}

Тема Re: Presentaciaнови [re: Volkano v.5]  
Автор _nea_ (e, haide sega,)
Публикувано18.07.04 09:27



A tova oznachava li,che Flash prezentaciq, shte se dyrji po syshtiq nachin sys touch screen, kakto bi se dyrjala sys mishka.
Vyprosyt mi e - ima li nujda ot po-specifichen software za syzdavaneto na prezentacii za touch screen ili trqbva li neshto dopylnitelno da se ukazva vyv Flasha za takyv vid prezentacii?



Тема Re: Presentaciaнови [re: Volkano v.5]  
Автор _nea_ (e, haide sega,)
Публикувано18.07.04 09:34



btw, 10x za linka :) dosta me osvetli po vyprosa za touchscreen!



Тема Може би това ... ???нови [re: _nea_]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 22:23



Разбирам , че основния проблем е "нормалната практика" .
Не се занимавам с това , но от гледна точка на потребител съм попадал и на неща правени с Adobe Acrobat (като приемем , че има доста възможности както и plug-in's и може поне 4-ката да се стартира от CD-то , може да се окаже алтернатива) .
Виж това , разглеждал съм ги и мисля че не са лоши (намират се и в България)

.

Скоро се оглеждах и избора от програми за "AutoRun CD" (ако така може да се наречат) също е много голям .
Сподели след време какви са изводите по проблема .



Тема Re: Presentacia [re: _nea_]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 20:03



_nea_ май нещата са до никаде !!!!
Кажи все пак , някакъв извод или умозаключение ....
Аз така и още не съм разбрал как Хората по-лесно поемат
това което си им дал да разглеждат .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.