Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problem "4eren ekran" pri PrintScreen na Video  
АвторDancerBG (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 23:31



Nqkoi imal li e podoben problem?
Sled screenshot na video pri vmukvane v programa(paint,photoshop),i nezavisimo dali falut ve4e e zapisan ili ne,sled zatvarqne na videoto(i ne samo) samata snimka stava 4erna v oblasta na samoto video izobrajenie.
Nqkoi 6te moje li da mi kaji kakuv e problema?
Vuv kakvo moje da e problema?



Тема Re: Problem "4eren ekran" pri PrintScreen na Videoнови [re: DancerBG]  
Автор hadministratora (хабсурден)
Публикувано05.08.04 03:32



Проблемът е в това че видеото се изобразаява в специален слой (някой ми беше обяснил техн. подробности, ама що ли да помня). Така или иначе със стандартното копче PrintScreen няма да стане. Повечето плеъри си имат комада за прихващане на кадър. Използвай нея.

So long and thanks for all the fish!


Тема Re: Problem "4eren ekran" pri PrintScreen na Videoнови [re: DancerBG]  
Авторmita4eto (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 15:19



pi4, kolkoto i da probvash, problema tozi put ne e v zadklaviaturnoto ustrojstvo... horata sa napravili videoto v razli4en format, kojto se vizualizira ot video players. Imenno tezi programi si imat opciq da capture-vat otdelni kadri. Ako ti trqbva tova, plzvaj players



Тема Re: Problem "4eren ekran" pri PrintScreen na Videoнови [re: DancerBG]  
Автор M.U.R.P.H.Y ()
Публикувано10.08.04 11:54



Както ти казаха вече - пробвай с плейъра си с който гледаш. Другия вариант е да си изключиш video overlay на видео картата си и тогава ще можеш и с Print Screen.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.