Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Izbor na Monitorнови  
АвторГeoprи Mлaдeнoв (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 19:04



Здравейте,
любимият ми ASD 17' CRT монитор здаде багажа( ТХО) и сега сте трябва да си купя нов, и незнам на какъв да се спра, предпочитам нещо по-голямо 19' или 21' CRT - все пак да се upgrade-вам, знам че най-доброто е Lacie- но все пак не ми се дават много пари, нещо от топ моделите на LG или Samsung, гледах и други... или пак някое 21' Sony second hand,
Ще дадете ли накой друг съвет?

П.С. монитора ще се използва за препресс.
Благодаря



Тема Re: Izbor na Monitorнови [re: Гeoprи Mлaдeнoв]  
Авторtristan (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 22:22



Mitsubishi 2070u (21'') ili 930 SB (19''). Za men sa po-dobri ot vsichko koeto sam vizhdal...
Maj se vnasjat ot Vali...





Тема Re: Izbor na Monitorнови [re: tristan]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 08:03



I az glasuam za Mitsubishi-to



Тема Re: Izbor na Monitor [re: Celeste]  
Автор scuba (diver)
Публикувано12.07.04 09:34



az sym s LG Flatron f900P - mnogo sym dovolen. Ama kakyvto i monitor da ima6 ako video cartata ti e skapana.... Pomisli za nova carta (ako tvojata e stara de). Uspeh



Тема Re: Izbor na Monitorнови [re: scuba]  
АвторГeoprи Mлaдeнoв (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 12:44



video cartata e ati rage 128 pro s 16 mb ,mislia4e oste stava, az ne pravia nisto v 3d nito pak si igraia, a i Mitsubishitata dosta mi haresaha ,naj evtinia model e daje samo s 50 leva poskapo ot naj dobroto LG :-)))



Тема Re: Izbor na Monitorнови [re: Гeoprи Mлaдeнoв]  
АвторP (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 15:19



Ако ще използваш монитора професионално, както казваш (препрес), би трябвало цената да е на последно място при избора. Купувай Lacie в крайна сметка са самокалибриращи или флат панел на Apple предназначен за графична работа. Цените на последните са безбожни, но тва е положението. Ако ще е професионално не може да е ефтино.



Тема Re: Izbor na Monitorнови [re: P]  
АвторГeoprи Mлaдeнoв (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 16:15



е вече си купих Mitsubishi- за сега сам много доволен,много благодария за предложението
това е марката която се продаваше от APPLE след като спряха техните CRT монитори, ина4е се замислях и за Illyama....
ина4е за плоските монитори не съм сигорен как сте се калибрират, може би тези с които сам се срещал за по- дълго не са от класата на apple- ските




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.