Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Adjustment layers - shortcuts?нови  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано02.07.04 09:38



Ето едно фотошоп-въпросче:
Има ли начин да се правят adjustment layers само с клавишна комбинация? Става дума за макинтош, Photoshop 7.
Много благодаря за евентуалния отговор - омръзна ми да цъкам с тая мишка...


1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Тема Re: Adjustment layers - shortcuts?нови [re: Downhill]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано05.07.04 12:32



Изненадан съм...


1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Тема Re: Adjustment layers - shortcuts?нови [re: Downhill]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано06.07.04 12:25



ако вместо да се изненадваш, беше написал заглавието на темата си в www.google.com още втората тема която излиза е


или
щото доколкото виждам дори версията на програмката не си посочил.
Да не говорим че в самият HELP/F1/ на PhotoShop има прекрасния раздел Shortcuts, с описани ВСИЧКИ съществуващи в тази програма клавишни съкращения.

Редактирано от AliBabach на 06.07.04 12:33.



Тема Re: Adjustment layers - shortcuts? [re: AliBabach]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано06.07.04 20:47



Благодаря ти, че си си направил труда да ми промърмориш някакъв отговор на въпрос, който не си прочел внимателно.
Хубавото от тая работа е, че на тези линкове намерих полезни неща, които имат поне малко нещо общо с това, което ме вълнува и съм написал на ЧИСТ български.
Жалко, че нямаш никаква представа от фотошоп СЕДЕМ за макинтош...
Мерси, все пак


1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Тема Ще приема,нови [re: Downhill]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано07.07.04 16:42



че Хубавото от тая работа е, че на тези линкове намерих полезни неща, e един вид признание, че не си се помъчил първом сам да потърсиш информация посредством Гугле-то.
А колкото до това дали имам или нямам представа от Макинтоши и прилежащите им Фотошопи - не мога да кажа, ще попитам G3-ката си след малко че съм и заредил малко снимки за сканиране и не е много дружелюбна.




Тема Re: Ще приема,нови [re: AliBabach]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано08.07.04 01:29



В седмицата просто няма такова меню за шорткъти и техните настройки. Освен моята нещо да е недоинсталирана - знам ли? Пък и не съм го аз администрирал тоз мак. Също така в хелпа няма нито дума обелена за такъв точно шорткът. Та си цъкам с мишката по layer palette и това си е... Ти явно работиш на осмата версия (CS), та ти е лесно.


1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.