Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Работа за графичен дизайнер  
Авторфpaнko (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 20:05



Издателство за пощенски картички "Изкуството утре"
търси да назначи дизайнер с художествено образование.
Работа в екип, пълен работен ден, отговорност, ангажираност.
Предимства: опит в областта на предпечатната подготовка,
познаване на Photoshop и печатните процеси.

По-ясно казано този дизайнер трябва да си избере диапозитивите,
да "сглоби" с тях определен брой картички, да даде указания
на конкретните изпьлнители (такива също се търсят поради
повишаването на обема на работата), и да одобри крайния резултат
от работата им на монитора преди отпечатването.
Описаните по-горе предимства имат значение в смисъл, че изпьлнителите
пред мониторите не са художници и знаят да работят с цветовете по начин,
използван в Photoshop, т.е. "английско червено" не им говори нищо.

пробен период? вероятно 1 месец за 400 лв
при одобрение - конкретен разговор с шефа за определяне на заплащането.

тел. (02) 846-80-73



Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: фpaнko]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 11:59



a na izpalnitelite deto se tarsqt sashto, za kakva zaplata stava duma sled kato na grafichniq disagner mu predlagate 400 lv ?!



Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: Celeste]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано17.06.04 12:04



... И този дизайнер да е учил толкова време за тези 400 лв...


1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: Downhill]  
Автор scuba (diver)
Публикувано17.06.04 13:31



Sigurno na "onezi pred monitora" predlagate 250 lv? Dali NAISTINA ne znaete za kolko pari raboti edin dizajner? Ili se pravite na ulavi? Spored men daje edin obiknoven predpe4atar nema da se hvane na 400 lv, pyk vie iskate dizajner. Interesna rabota! Smjatam da kandidatstvam, pyk za zaplatata 6te govorim posle. Kato na4alo, smjatam da vi porabotja malko na angaria



Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: scuba]  
Авторvallentin (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 14:46



Вие явно не четете нещо, ама бързате да прикзвате. Хората са написали, че за пробния период от един месец ще се заплати 400 лв, а после ще се договаря реалната заплата.

Кой би дал повече за да пробва някой, който може да излезе тотално некадърен?



Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: vallentin]  
Автор Celeste ()
Публикувано17.06.04 17:40



аз обаче пак да пипитам "на онези пред мониторите" колко пари ли ще им дават ?! дори и аз пробния период е важно, може би 200 лв. ?! след като на изтъкнатия дизайнер който ще казва на хората дето САМО ще висят пред монитора "това английско червено малко по-синьо да стане или онова НЕБЕСНО кафяво да да го направим по зелено" - защото той ще е "върха на сладоледа" и ще е напълно наясно с цветовете за разлика от тия които ще вършат черната работа.
Та за хората пред мониторите ми е думата, заплащането ме интересува тъй като, аз не съм графичен дизайнер нито имам художествено образование - ами съм просто задклавиетурно устройство

На вкус и цвет товарищей нет


Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: Celeste]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано17.06.04 18:31



Еми хората са оставили телефон за връзка в обявата си, едва ли ще коментиурат тука тия неща, можеш да им позвъниш, така най-лесно се разбира.

А ти защо така "задклавиетурно устройство" го раздаваш? Не се ли зазвиваш, не напредваш ли в занаята? Ако си добър и им покажеш качествени неща, никой няма да го е грижа имаш ли или нямаш художествено образование.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: фpaнko]  
АвторMorty (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 23:03



Napulno podkrepiam Valentin - vseki da si pravi smetka. Ako mislite, 4e ne Vi ustroiva - OK. Selecte ili kakto se pishe, NE TE INTERESUVA KOLKO POLU4AVAT DRUGITE - gledai sebe si. Otnosno obiavata, spored men ako beshe napisana profesionalno i ne taka naglo niamashe da ima nuzda da se spomenava "angliisko 4erveno".



Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: vallentin]  
Автор Celeste ()
Публикувано18.06.04 08:44



Ами май напоследак съм малко в застой, т.е. не се развивиам кои знае колко много - или поне както на мене ми се иска. Стигнал съм едно ниво и сега става бавно - най-вече защото няма "кой да ме дърпа напред". Това по повод развиването. А дали съм добър .... хммм не знам - знам само че във фирмата в която работех не наеха 6 месеца друг човек за да мога аз да се върна на работа там - може би не е толкова отчайващо положението . Толкова за мене.

А писах тука защото ме подразни как е написана обявата - и както каза Морти, ако "беше написана професинално" - едва ли щях да се впрегна и да си губя времето да пиша постинги от този сорт.

Това е. А на хората им пожелавам да си намерят точно дизайнера който търсят

На вкус и цвет товарищей нет


Тема Re: Работа за графичен дизайнернови [re: Morty]  
Автор Celeste ()
Публикувано18.06.04 08:46



Pishe se "Celeste"

На вкус и цвет товарищей нет



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.