Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мнение за..  
Автор nuCT (Некой си....)
Публикувано08.06.04 20:02






Редактирано от nuCT на 08.06.04 23:36.



Тема Re: Мнение за..нови [re: nuCT]  
Автор scuba (diver)
Публикувано09.06.04 10:55



men me kefi. samo njakolko zabelejki:
na vtorata (kojato spored men e po-dobrata) otdolu: "web designed..." fonta izob6to ne vyrvi s drugite - smeni go.
Probvaj texta da e white color.
Cveta na fona si e tvoj izbor de, no: probvaj cveta na pyrvata str. (po-svetlia) da go mu6ne6 na vtorata.
Uspeh



Тема Re: Мнение за..нови [re: scuba]  
Автор nuCT (Некой си....)
Публикувано09.06.04 17:32



Я виж и това:





Тема Re: Мнение за..нови [re: nuCT]  
Автор scuba (diver)
Публикувано10.06.04 09:17



4estno da ti kaja tva ne me kefi. I pak onja nadpis otdolu. Tozi font e dobyr za frizjorsko atelie ili salon za krasota, za knijka sys stihove, no ne i za web.
Za6o snimkite sa na 30% (4e i po-malko) opacity?Pusni si gi na 100% Tva vse pak e li4en sajt - neka te gledat horata :-)



Тема може ли и аз да се включанови [re: scuba]  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 11:51



Като се направи това на фотошопа после как се качва на сайта като изображение или??моля ви обяснете ми малко за да не пиша нова тема щото където съм чел никаде не пише как се прикрепя към файл-а :)мерси предварително



Тема offtopicнови [re: Aлekc]  
Автор scuba (diver)
Публикувано10.06.04 14:48



spored men v tvoja vypros ima 2 otdelni vyprosa!
1. Kak se pravi na PShop: pravi si kartinkata i "slice tool" ja reje: posle "save for web" i se pravi na njakolko kartinki za po-byrzo zarejdane
2. Kak se uploadva: mi ima dosta na4ini. naj-lesnia (spored men) e ftp (ama ako pi6e6 tema nedej tuka, a v "html i web")

uspeh



Тема Re: offtopicнови [re: scuba]  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:08



Мерси много няма да пиша тема и тук и там просто ми беше чудно за това попитах щото разбрах че много страници се правели така а не знаех
thanks




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.