Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема websiteнови  
Авторzelen (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 15:30



Molia niakoi koito e naiasno da mi obiasni ili da me naso4i-
stawa wapros 4e iskam da si naprawia sobstweba stranica
a ne sam mnogo naiasno kak stawa.Blagodaria predwaritelno



Тема Re: websiteнови [re: zelen]  
Авторthe_axe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 18:00



Oффффф нямам думи земи си лисче и химикалче и пиши!
-google.com
-малко мерак
-някоя друга книжка
-и по малко тъпо задавани въпроси
ами общо взето тва е поне аз повече чета а ако има нещо тогава питам.Позайтирисовай се малко тогава питай баси



Тема Re: websiteнови [re: the_axe]  
Авторядocaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 21:53



Е какво толкова попита човека,че си заслужи тези обидни думи.Самата аз тъкмо за това влязох в този клуб и дори се зарадвах,че някой вече е задал този въпрос.Обаче ега ти отговора.Нали за това са тези клубове-който има въпроси да си ги задава и който знае отговора и има желание му отговаря.Това да не ти е строго специализиран клуб само да специалисти!!!За теб въпроса може да е адски тъп,но за мен и много други хора не е.Така че или отговаряш културно и без много остроумия"потърси в еди коя си търсачка" или хич не отговаряш!!!



Тема Re: websiteнови [re: zelen]  
Автор tn1 (странен...)
Публикувано01.06.04 18:55



mislia, che tova shte ti svyrshi rabota :)
http://todos.zonebg.com/

i tepyrva shte se iadosvate :))) :P



Тема Re: websiteнови [re: ядocaнa]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано02.06.04 10:18



Mацко, не се ядосвай много. Просто тоя въпрос се задава всеки ден тук наново от някой. Просто трябва да се потърсят старите теми. Що си мислиш че тоя дето разбира най- го кефи като олигофрен да обяснява през ден едно и също... Отделно че тоя въпрос не е за тоя клуб.



Тема Re: websiteнови [re: zelen]  
Автор Celeste ()
Публикувано02.06.04 12:32



Не знам какви точно отговори си целял да получиш с този си въпрос, но така поставена темата е много обща! Все едно аз да питам "някой може ли да ми каже как се управлява самолет, защото съм решил да се науча да пилотирам"!

Предполагам, че питаш за дизайна на веб страницата, защотото ако питаш за самото реализиране, ще ти се наложи да "програмираш" малко. А за това Батевенци е прав - този въпрос не е за този клуб, макар че сигурно и тука се намират хора, които се занимават и с това.

Та да се върнем на питането ти, не ства ясно какво точно е целта ти - да си направиш страница изобщо или става дума за конкретна страница.
Ако си решил ей тъй да си правиш някаква страничка - тогава не знам как да ти помогна - не мога да ти дам никакъв съвет, освен един - недей да цапаш нета със безмислени страници - и без това има милиони такива.
Но, ако има какво "ново да кажеш" помисли си добре как би искал да бъде представено то.
Ако сайтът ще съдържа предимно "Важна" информация, която трябва да се прочете - ограничи се в използването на не повече 3-4 цвят (ако можеш и по-малко ще е добре). Не прави сайта тежък за четене като наблъскаш хиляди "глупости" - бутончета, банерчета и всякакви други щуротии. За такъв сайт не ти препоръчвам да използваш Флаш, за да може да стане възможно най-лек. Направи го с лека и лесна навигация - просто с няколко - кликвания да може човек да стигне до ВАЖНАТА информация, която си поместил там!
Недей да слагаш тъмен фон със светли букви - ако текста е прекалено дълъг за четене.
Ако ще правиш някой сайт с "графична насоченост" предимно, който да "радва" окото - тогава задачата е с "повишена трудност". Не знам как да ти помогна с 2-3 изречения. Трябва много внимателно да подбереш цветовите комбинации - за да не се получи прекалено натрупано и едновремено с това да е атрактивно. Можеш да се възползваш от готови "стандартни" коминации на цветовете, които се възприемат визуално "добре", като например Червено - Бяло - Черно.

Доста неща мога да ти изпиша по въпроса - но в момента няма такова време за губене.
Отиди на ето този сайт и прочети това онова и ако нещо не ти е ясно пак се върни тука да питаш - но ако може този път да си конкретизираш въпроса за точно определен проблем, а не така общо.
Ето сайта:



Успех

На вкус и цвет товарищей нет

Тема Re: websiteнови [re: Celeste]  
Авторzelen (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 12:42



Zna4i iskam da si naprawia moia li4na stranica.Ot pomosta na niakoi
u4astnici waw kluba mi stana jasno za 4ast ot nestata ot koito se sastawia
edna stranica-templeiti,butoni,strelki i t.n.Dotuk dobre-waprosat mi e kak se sglobiawa wsi4ko towa za da postigna jelanoto ot men.



Тема Re: websiteнови [re: zelen]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано02.06.04 15:03



Използвай Макромедиа Дриймуейвър за сглобяване и съставяне на съдържанието.



Тема Re: websiteнови [re: bateventzi]  
Авторzelen (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 18:54



ako moje6 badi po-podroben.-towa nisto ne mi gowori



Тема Re: websiteнови [re: zelen]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 09:56



ami ako moje da sednesh da proprochetesh malko i posle da pitash!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.