Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема търся програма  
Автор питaщ (мозъчно увреден)
Публикувано13.05.04 19:38



която да раздели лист А4 на 12 равни части.Във всяка част искам да сложа изображение.Като обърна листа искам да разпечатам същите неща точно на гърба на първите.Соrel 11 и Word не ми вършат работа.



Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
Автор archibal (новак)
Публикувано14.05.04 00:01



Пробвай с Fineprint



Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 09:42



Zashto pak Corel da ne ti varshi rabota ne razbrah samo ...?!!!



Тема Re: търся програманови [re: Celeste]  
Автор питaщ (мозъчно увреден)
Публикувано14.05.04 10:13



Ами щото не мога да накарам шибания Corel 11 да центрира изображенията да застават точно едно зад друго.По вертикала-идеално,по хоризонтала се разминават с 6 мм.Принтера ми е от тия дето ги продават на тон-Lexmark z33,той да е крив нещо,да не ми позволява по-прецизни настройки?



Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
АвторHekъф (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 11:52



Ти ме уби!

Еуементарно е да се сетиш, че проблема с разместването идва от принтера! Просто измести втората страница (гърба на това, което печаташ) с 6 мм наляво или надясно, в зависимост от това на къде ти "бяга" изображението... Имам предвид да изместиш цялото изображение в Корел, а не буквално листа в принтера.

Ей, грам инженерна мисъл няма у вас - все софтуера ви е виновен.



Тема Re: търся програманови [re: Hekъф]  
Автор питaщ (мозъчно увреден)
Публикувано14.05.04 12:32



Е добре ама страницата е пълна до дупка и най-малкото отместване ми ковства загуби.Тава е защото ползвам принт превю за да размножа изображението и то я пълни 100%.Никъде из настройките не виждам да се задават отстъпи на страницата като в Word за да се опитам оттам да оправя работата.



Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 14:32



Mi nqma kakvo da dobavq osven che problema e v zasdklavieturnoto ustroistvo (ne se obijdai). Az sam napasval mnogo raobti litce grab na dosta razlichni printeri. Pomisli malko i shte uspesh da go napasnesh - shtom go razpechatvash ot ednata strana - kakaf e problema da go razpechatash ot drugata strana !? printera ne prai razlika koq strana na lista e nito pak software !!!!

MISLIIIIII





Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
Авторjojo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 23:18



Копеуе, пари ли ке печатиш?



Тема Re: търся програманови [re: jojo]  
Автор питaщ (мозъчно увреден)
Публикувано22.05.04 18:19



Не ве, визитки си прая.За мене си,не с комерсиална цел.



Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
Автор slavei (който не пее...)
Публикувано22.05.04 18:55



а защо не става Word??



Тема Търси, търси...нови [re: питaщ]  
Автор StS ()
Публикувано23.05.04 01:42



Доколкото забелязах са ти отговорили и в друга тема.
А и не разбрах какви са тези визитки с рамер 10,5 см., като стандартно са 9 см.
Другото което за което не ти е виновен корела е, че принтери от тоя клас едва ли хващат листа по един и същи начин всеки път, както ти каза човека, размърдай малко това дето ти е в главата и ще се получи., а може и да не се получи




Тема OKнови [re: питaщ]  
Автор SamoTia (the Drive)
Публикувано26.05.04 16:56



vijdam che mnogo idei ne poluchi ,taka che vuzpolzuvai se ot moiata.
Programata koiato ti triabva se naricha QuarkXpress version 7 , 6 or 5 and 4.
Niama znachenie koiato si namerish,az imam poslednite 3.No, neka ti pokaje neekoi koito ia znae ako ne az ottuk moga da ti dam instruction.Tam ima neshto koeto se naricha Master Page -kato si go set-nesh up , vsichko koeto slojish tam sht e se pechhata po Absolutno sushtia nachin na vseka stranica.
Na Master Page samo si nachertai karetata v koito posle kato otidesh na samata page shte ssi postavish images i taka ,tova v pragramata za layout s koiato se raboti sega v US vuv vsiaka agency and printshop.

are sa vikni po bira

It cost me a fortune to clean THAT mess ST


Тема Re: търся програманови [re: питaщ]  
Авторнokcи (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 17:29



4акам отгожор




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.