Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Daite mnenie za razmer na zaplata  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 14:26



Zdraveite

Ot godina i polovina samostoiatelno se zanimavam s WEB design.
Poneje ne moga postoianno da si namiram proekti , reshih da kandidatstvam za postoianna rabota, kato WEB designer, ili Flash animator.

Pokaniha me na interviu , no ne znaia kakva zaplata da poiskam , taka che, nito da e prekaleno visoka (inache shte vzemat drug kandidat) nito pyk da e prekaleno niska (shte oznachava, che ne si cenia truda - znachi ne sym dobra)...

Mojete li da mi kajete ot kakyv poriadyk sa zaplatite za WEB designer (ili Flash animator)?
Blagodaria predvaritelno

Tedy.



Тема Re: Daite mnenie za razmer na zaplataнови [re: Tedy]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано27.04.04 15:42



Тия мнения са за дата.бг, там има разбирачи дето отговарят на всичко и на всекакви глупости.
Ама добре де заплатите са от 100 лъвъ до 10 000 лъвъ, не ти помогнах много, нали... Ами това е положението пич, зависи колко си добър, може да кажеш тука къв сайт си направил...



Тема Re: Daite mnenie za razmer na zaplataнови [re: bateventzi]  
АвторCeleste (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 17:16



Batevenzi e prav! Nqma nachin nqkoi tuka da ti kaje kakva zaplata da iskash!
A pak edva li nqkoi tuka shte ti kaje tochno kolko mu plashtat, a i da se nameri takav, tova ne znachi che i ti si dobar kolkoto nego che da iskash sashtata zaplata!

Moq savet e, ako ne si rabotil dosega za nqkoi drug a samo za sebe si - poraboti izvestno vreme na kakvato zaplata mojesh da se dogovorish - dori da e po-niska ot tazi koqto realno zaslujavash - no taka shte imash vreme i shans realno da precenish na kakvo nivo si - i saotvetno kakva zaplata trqbva da poluchavash v tozi bransh
Uspeh



Тема Re: Daite mnenie za razmer na zaplataнови [re: Tedy]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 21:12



Blagodaria vi za mneniata!



Тема Re: Daite mnenie za razmer na zaplataнови [re: Tedy]  
Авторnikste (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 23:15



Няма какво да им благодариш. Обикновено батевенци като не знае какво да отговори пише глупости. Нали трябва нещо да пише. Отиди на job.bg и ще видиш горе-долу как вървят заплатите.



Тема Re: Daite mnenie za razmer na zaplataнови [re: nikste]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано04.05.04 18:11



.... Блажени са вярващите.
Бат'ти Венци очаква като го опровергаваш да направиш предложение.
Ливадо, като ти правят предложение за работа ти предлагат пари, това със "колко очаквате" не върши никаква тработа, вервай ми.
Без да съм влизал в сайтове за работа, съм сигурен че там няма да намери много информация за заплащеното... ама кво де те прави човек като си дебиле... нали трябва нещо да пишеш... това ми е познато отнякъде... абе ти си знаеш, нали...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.