Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови  
АвторBat KOKO (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 14:45



КОМПЛЕКСНА ОФЕРТА за изработване сайт според целите на клиента с уникален дизайн, създаване на анимирани изображения, галерия от графики от всички сфери на бизнеса, публикация на глобални адреси, ефекти, поддръжка.

http://karadev.hit.bg - моят ли4ен сайт с публикувани цени за вси4ко което работя професионално



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови [re: Bat KOKO]  
Автор sasho (...............)
Публикувано25.04.04 21:45



Човече, много зле!



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови [re: sasho]  
АвторBat KOKO (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 09:58



Of da ti kaja 4estno i az znam 4e e zle ama vse ne mi stiga vremeto da go opravia malko. Ako mislish 4e nesto ne e nared v navigaciata ili v animaciata ili v kakvoto i da e kazvai ste go opravia.

Vse pak ako sme kolegi triaa da si kazvame greskite ina4e ste tap4em na edno miasto 100 godini, nali taka ?

ako mojes nesto da mi pokajes ti koeto si pravil niama da e loso ?
ok ?



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови [re: Bat KOKO]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано26.04.04 11:04



не се обиждай, ама като за начало можеш да изтриеш всичко и да почнеш наново... седни и 1-2 месеца разглеждай сайтове в интернет (ама на известни сайтове, не на Гошо от 8-ми Г или нещо от сорта)...
води си записки ако трябва - как са структурирани, как изглеждат, кви цветови комбинации ползват и прочее неща... след това се пробвай да си направиш 1-2-3 подобни дизайна (ама не да ги крадеш, а да сътвориш нещо собствено), и като решиш че ти харесва нещо, земи го направи на сайт...

иначе в момента с твоя сайт много здраво се излагаш, че и се опитваш и пари да искаш на хората ...

колкото до тва че не ти стига времето да го оправиш сегашния сайт - брато, сайта изглежда като да е правен 1997 година, а оттогава са минали бая години...

п.с. не искам да се заяждам или да се права на велик, ама ...

Just a genius



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови [re: Blake]  
АвторOferta (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 11:37



Bratko, ostavi go taka, che da imam poveche klienti :)



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови [re: Oferta]  
АвторBat KOKO (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 11:56



oki moi niamas problemi ste go ostavia stom pone ste ima pove4e pari za teb pak ako iskas moje da se razberem za komisionna :)

ama iskam da mi pokajes nesto deto ti si go pravil 4e da se posmeia i az malko, ako naistina si e za smiah, ako mi haresa ste ti kaja.

pak ako te e strah da si pokajes saita kakto vsi4ki ostanali , no prob men ne me e strah ot mnenieto na specovete otnosno moite greshki priemam gi i gledam da sa po malko



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТА [re: Bat KOKO]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано26.04.04 13:04



Здрасти бат КОКО, преди всичко се радвам да видя някои от МАУС Варна, навремето като имах рекламна агенция във варна работих с тях, и даже май и тебе съм те виждал.

Иначе като човек който се занимава с външна реклама е нормално мисленето и визията ти да не отговарят на онова, което е прието за минумум като изисквания за уеб дизайн. Сайта ти прилича повече на американските сайтове за външна реклама отколкото на сайт на уеб дизайнер. Може би обръщаш повече внимание на кодирането, и там да се справяш добре, но като визия сайта ти наистина не е добре брато. Уеб програмирането/кодирането не може да се нарича уеб дизайн и обратно. И аз мисля, че човек трябва да избере или едното или другото и да се усъвършенства в него.

И поздрави шефа си от мене - Валентин, от рекламна Агенция Перфект (може и да не се сети не сме се виждали поне от 5 години)

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТАнови [re: Bat KOKO]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано26.04.04 15:45



Абе пич, аз тука постнах сайт скоро да кажат хората кво му е... ходи му се смей ако искаш, ама чесно колкото и да сам зле в уеб-а мани го тоя сайт, само се излагаш. Много мига, много свети, някъф теракот отдолу, жълти букви на син фон, реклами на семейната фирма, майката си таковало. Намали цветовата гама, подреди малко надписите, иначе според скромното ми мнение се справяш с кодинга...



Тема Re: КОМПЛЕКСНА ОФЕРТА - Bingo!нови [re: Bat KOKO]  
АвторAlien (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 18:18



Виж какво мой човек, остави си сайта такъв какъвто си е , защото дребни частични, цветови, композиционни, имиджови и прочие поправки не могат да бъдат направени.
Но затова пък - това е сайт мечта за управители на две три крави от гр. Суворово /както любезно си ни информирал в отдел "реклами"/.
Ето ти една съвсем прясна историйка:
Собственичката на един бутик в София си купила от Англия пижама - розова с дантели. Обаче така и не я облякла, а я предложила на клиентите в своя магазин.
И знаеш ли какво??? Купили я за абитуриентски бал - харесали я за блузка!

Та същото и с твоите оферти за реклама, дизайн и прочие. Сигурен съм, че ще имаш клиенти и то точно заради безвкусицата на турско сините файансови плочки върху които си си изтипосал и заради обезобразената фигура на уж стилизирания човек на Леонардо а най-вече заради шрифта на визитната ти картичка от отдел "реклами" - едър мощен почерк за пенсионери, които са си забравили очилата.
Не само че не трябва да се отчайваш от съветите поствани тук, ами направо си накриви шапката, защото това е Бинго за 70% от потребителите.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.