Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Scanner Questionнови  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.04 15:54



Здр...

Искам да си купя някакъв скенер за макс. 120-150 лв., нещо да препоръчате? засега съм се спрял на Epson 1260 Photo, ама отзивите за него варират от Осанна до Разпни го, та съм в голяма чуденка... Ако някой има такова, плийз да се отчете :)

п.с. Не ми е за професионална работа (за в къщи е), ама очаквам да не е баш дърво - трябва ми сравнително бърз скан, добри цветове, и най-вече НИКАКВИ дефекти по снимките (щото кви неща съм виждал...)

Благодаря предварително!

Just a genius



Тема Re: Scanner Questionнови [re: Blake]  
АвторEld (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 20:37



Бе пич, в тая държава всичко е менте. Тегли една молитва и стреляй в тъмното



Тема Re: Scanner Questionнови [re: Eld]  
Автор sasho (...............)
Публикувано07.04.04 02:25



Моя в къщи е Epson 1250 и съм много доволен. На работа мисля, че беше точно 1260 photo и също съм много доволен, малко по-тъмно сканира от този в къщи ама е в рамките на допустимото. Приставката за диапозитиви според мен е голяма тъпотия.



Тема Re: Scanner Questionнови [re: Blake]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:33



Proveri modelite na Plusteck (evtina razrabotka na UMAX). Strahotno ka4estvo za cenata si: www.adcom.bg



Тема Re: Scanner Questionнови [re: diver]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.04 09:55



абе то хубуу, само дето не съм сигурен дали вече искам да имам Умакс или негов клонинг (поне от по-евтините версии)... Щото последно съм работил с Умакс 2100, и ама въобще не съм доволен - супер бавно, доста гадно, а и на 2-3 подобни до които съм се докосвал, все им става некоя глупост и почват да излизат некви жълти области където си искат... и като си помисля, че може де има и по-евтино от евтиното, и ми призлява :)
мерси все пак!

Just a genius



Тема Re: Scanner Questionнови [re: Blake]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 11:13



Jyltite oblasti izlizat zaradi softwarea - ne e ot optikata. Za men si ostavat naj-dobrite sceneri. To4no za 2100 (osobeno ako ne e na usb) ne mojah da namera dobyr driver za xp i vsi4ko idva ot tam



Тема Re: Scanner Questionнови [re: diver]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.04 11:28



абе незнам дали е от софтуера, щото съм го преинсталирал 100 пъти, а отначало не правеше така... почва да го прави след 1-2 години... освен тва го прави както на 98, така и на други уиндоуси... затва си мисля, че проблема е хардуерен... а, и забравих да спомена, че единия от тези "скенери" след 1 година скърцаше толкова жално, че направо да те е страх да го пуснеш да сканира :) с две думи - ЕВТИН БОКЛУК

Just a genius



Тема Re: Scanner Questionнови [re: Blake]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано09.04.04 20:25



Жълтите петна са от ЗАМЪРСЯВАНЕ, носиш го на почистване в Адком и всичко се оправя!

Аз ползвам плъстек и се държи доста добре само драйвера ме дразни, че на всяко сканиране иска да чака скенера да загравя, но това може да се отмени с ESC само дето ако имап да сканираш 100 листа всеки път трябва да го натискаш, и другия бъг на драхвера е че помни някои настройки а други не помни.

Иначе и на мен ми беше излязла една жълта линия на плъстека и го занесох почистиха го и сека е пушка!

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: Scanner Questionнови [re: vallentin]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.04.04 12:13



i kvo e tva zamarsyavane vseki pat na razlichno myasto? osven tva parvia pat kato go pusnesh i interesno che nyama zamarsyavane :)

Just a genius



Тема Re: Scanner Questionнови [re: Blake]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано10.04.04 20:11



Ами и аз не знам какво замърсяваме е точно, но се оправя, поне такъв е моя опит, и при мен работят нещата. Обади се в Адком и ги питай те ще ти обяснят защото го познават добре този проблем.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.