Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Рисърч, за флаш (почти) фърст степс  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано22.03.04 16:24



Хммм аиде като съм тръгнал да питам, да ви анкетирам и вас, дет се вика един глобален рисърч да направя.... Тука от дезайнер/предпечатар се опитвам да правя читави стъпки в флаш-а, та съм спретнал едно сайтче на един приятел, да ви видя кво ще ме напсувате по въпроса. Само да кажа, че много неща който съм искал да направя са ограничени от уменията ми във Флаша и много неща които мога да правя във Флаш, не съм ги използвал щотоо не съм се сетил за кво :)) хехее.





Тема Re: Рисърч, за флаш (почти) фърст степснови [re: bateventzi]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано22.03.04 18:16



бат Венци ако искаш да те понахокат качествено (не по графилски) го постни това във



Иначе аз нох отбелязал, че блясъците на балончетата ти куцат, не са реалистични стоят по скоро като кръпки. Другия момент е със шрифтовете, мисля че не са мнгого подходящи, а още и са по-големи от необходимото.

Друг момент, седи ми много грубо цялата композиция, няма финес, стил. Това фреш както се върти ми се струва излишно.

Аз бих препоръчал по фин, по изпипан интерфейс, по-плосък според мен ще стои по добре в случая. Несерифни и неукрасени щрифтове от семейството на Хелветика, и прочие :))

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...

Тема Re: Рисърч, за флаш (почти) фърст степснови [re: vallentin]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано24.03.04 11:47



Вальо, младежо, ти първо нищо не си казал за цорелските профили кво напрай...
А по въпроса, значи с отблясъците... ми колкото по "дървени" толкова по-леки, нали така, цялото нещо е 117 КБ и ми се струва адски много, така че да пускам някакви растерни преливки и прозрачности ми се струва малко излишно, пък и все пак се ядват... можеше малко по-цветни може би, и леко прозрачни..... Сега за грубото.. ми направих грешка да не сложа флаша в хтмл, и така като го отвориш на някой голям монитор като твоя :))и като зумне и ги гледаш едни големи топки, иначе е на 800х600 и на една нормална резолюция се виждат по-малки и фини нещата, това ще го оправя де. За въртенето на фреш-а ми той човека много настояваше да има някакво "пинизче", това беше най-скромното което му измислих. Шрифта, да малко излишно може би красив :)) но не го използвам за основен текст, все пак са само бутоните... и се надявах да мине.. :))
ОК ще си взема поука и ще помисля над това онова... благодаря ти за погледа..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.