Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема photoshop 8нови  
Авторno name (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 12:15



Свалих си photoshop 8 и почти не откривам разлики между 7 и 8. Ще се радвам ако някои ми отвори очите за разликата между двете версии.

Благодаря предварително.



Тема Re: photoshop 8нови [re: no name]  
Авторshantaviq (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 12:35



Mi i az ot skoro go polzvam tozi shiban Photoshop i vijdam malko po-dobur GUI, li4no az mrazq tazi programa, shtoto prosto si vursha rabotata s drugi takiva. Ama 8-ta im e ve4e po-naso4ena kum potrebitela ot sreden klas, ne e taka durven interfeisa



Тема Re: photoshop 8нови [re: shantaviq]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 13:16



shantav, след като не ползва6 тази програма, моля те не си изказвай гениалното мнение за Фото6опа. Ако интерфейса ти е дървен ползвай някоя от простотиите на Корел или на Майкрософт, но така да се говори за Фото6опа, най-малкото е израз на олигофрения от човек който не се занимава професионално с тази работа. Не зная кои са потребителите от "среден" клас (може би хора 6-7 клас :-)), но ти явно си потребител от "долен" клас.
Програмата с ни6то не е виновна да я мрази6, след като ти очевидно не можеш да работи6 с нея. (то нали знаеш приказката за киселото грозде).
Аре да свършвам, че доста внимание отделих на некомпетентното ти мнение!



Тема Re: photoshop 8нови [re: diver]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 15:11



За слабоумието на някои шантави хора няма да говоря. Това велико изказване - явно плод на години опит подплатени със стотици страници теория е за ТОП10 на форума !!!
Относно разликите м/у новия и 7мия Шоп, както традицията на адоб повелява, те са за добро - има някой подобрения и допълнения които определено си струват..
И понеже, no name, няколко от промените са доста очебийни си мисля, че ти липсва практика и познания по-програмата, в което няма лошо... важното е желание да има
Ако искаш примери : 137318436



Тема Re: photoshop 8нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
АвторDan4o Last Edit (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 15:48



Момците на Адобе за пореден път демонстрират, че са послушни и редовно си четат пощата в
огромното си желание да ни угодят, на нас мързеливите потребители, че чак
неудобно ми става да се възползвам от тез благинки техните !
Само за пример ( с две думи ):
текст в път, филтър галерия, потребителски шорткъти и много други не/забележими, но все така улесняващи хората от
the RealWorlD of PhotoShop :)
* НАПРЕД КЪМ ЗВЕЗДНИ БЪДНИНИ *



Тема Re: photoshop 8 [re: Dan4o Last Edit]  
Авторnikste (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 16:27



Накратко подобренията са в:
1.Image/Adjustments
2.Filter
3.File Browser
4.Малко нови инструменти
За първото трябва доста да си работил с Photoshop за да оцениш новостите. За другото сам може да видиш.




Тема Re: photoshop 8нови [re: no name]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 12:14



Ajde sega, sled kato mi stana interesno, nekoj da mi kaje otkyde da go svala osmia shop, 4e vse popadam na nerabote6ti verssi - ako imate link kym Shop8, kojto SYS SIGURNOST raboti, pls. pusnete go



Тема Re: photoshop 8нови [re: diver]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 15:34



Ami osven da go uploadna nqkyde...



Тема Re: photoshop 8нови [re: Dan4oKalpazan4o]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 09:32



Mi hajde de. Az paketa go imam, ama nemam sernum, krakove i takiva ne6ta.



Тема Re: photoshop 8нови [re: no name]  
АвторDan4oKalpazan4o (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 16:59



А, забравих една много хитра екстра в новата версия, отнасяща се за един малък , но неприятен недостатък при зума. Краищата и ъглите на конваса при голям зум, вече могат да се разглеждат на "спокоиствие" и от по-далеч :) вместо да се скриват от дисплея...
Бе не се исказах мноо ясно май, но запознатите би трябвало да загреят веднага :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.