Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Конкурс  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано11.03.04 11:04



Тази тема я пускам в качеството си Председател на УС на фондация "Фантастика".
Вчера (за съжаление чак вчера) фондация Фантастика реши, че ще има конкурс за лого и талисман на предстоящия Еврокон 2004 в Пловдив. (www.bgcon.org)
Изисквания на практика няма. Проектите трябва да стават за всякакъв печат (офсет, сито, сублимационен). За повече инфо - сайта и посочените на него мейли.
За съжаление има срокове и те са много къси - 31 март.
Проектите (файлове във векторен формат) пращайте на

и .
Решение ще се вземе на редовното заседание на УС на Фондацията на 7-и април 2004 г.
Предварително да си кажа, че в момента не мога да обещая никакви парични награди за спечелилия проект. Работим по въпроса с финансирането, но хич не е лесно. Който се навие да участва за идеята и без сигурност за заплащане - ОК. Към днешна дата всичката работа по организацията е свършена на този принцип.

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го постигнеш...

Тема Re: Конкурснови [re: Eндъp]  
Автор sasho (...............)
Публикувано12.03.04 00:53



Виж сега. Повечето от тези, които разбират от занаята работят за пари. Обикновено, когато се искат стойностни проекти се организират конкурси от подобен характер определя се някакъв награден фонд и се гарантира, че отпадналите проекти няма да бъдат използвани. Доколкото чух, за логото на Swiss Air са взети 100 000$ . Тука се взема далеч по-малко.
Навит съм да участвам и без нищо, обаче дай си повече труд да обясниш защо примерно вашата организация е да речем обществено значима и с какво като го направя за без пари ще допринеса за развитието на обществото.
иначе, когато се обявяват конкурси за лого бикновено се иска черно-бял и цветен вариант, цветова схема, проект за визитка, плик и бланка.



Тема Re: Конкурснови [re: sasho]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано12.03.04 12:47



Ми то е ясно че хората търсят спонсори, които ако се намерят, ще обяват награди за първите места на лого конкурса, но понеже не са сигурни че ще намерят, което е логично, не смеят да обещаят награда, което е коректно.

Иначе на мен ми е смешно да очаквам пари от разни конкурси, това е за хора дето имат много свободно време. Аз за времето дето ще ми трябва да подготвям неща за конкурси, ако си върша работата ще изкарам повече (е това не важи за конкурси като на Swiss Air... засега... )

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: Конкурснови [re: Eндъp]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано12.03.04 23:03



Добре де - няма проблем да помисля нещо за идеята, ама дайте поне някакви насоки - какво да съдържа това лого, каква е по-конкретно тематиката на този форум, какво разбирате под талисман... Защото посетих сайта и там има нещо като лого на Еврокон 2004. И честно казано нямам време да разглеждам и изчитам целия сайт, за да схвана за какво ми говорите - кажете с 5 изречения за какво става дума и това е.



Тема Re: Конкурснови [re: Red_Brigades]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано13.03.04 00:23



"талисман" това е казано на английски MASCOT, сиреч животно талисман на отбора. Това на запад е задължително а всеки спортен отбор примерно да си има mascot.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема okнови [re: Eндъp]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано13.03.04 05:31



imam nqkolko idei koito moje da vi se haresat... do 31vi mart 6te stane bez problemi samo 4e moga da go dokaram samo kato Corel file... ne razbiram (za sega) ot samiq pe4at... ako prosto pratq corel file 6te stane li ili 6te imam nujda ot help ot nqkoi drug koito razbira ot pe4at i e gotov da pomogne bez pari4na nagrada??? are ako iska6 na 162138110 ICQ moje6 da mi pi6e6 i da se dorazberem... ako sam mnogo opraven moje do utre da go imate gotovo daje...!

Everything Is Possible


Тема Re: okнови [re: ByteSize]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано13.03.04 09:12



Защо казваш само като корелски файл бе Байт, от корела можеш да изпратиш какъвто си искаш формат AI, EPS, PDF, DXF, TIFF, SWF не знам при наличието на тези нещо друго дали е нужно.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.