Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Video kartaнови  
Автор bluelemon (Crazy Nights)
Публикувано09.03.04 17:22



Na4i daite niakvi idei kvo video da si zema 4e starata baraka za nishto ne stava ve4e.
Imam okolo 130 kinta a za iziskvania da stava za predpe4at i da e s TV out. Vie s kvi karti ste daite niakvi mnenia.
10x



Тема Re: Video karta [re: bluelemon]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано09.03.04 20:43



Аз си взех Matrox G550 dual head. при последния upgrade (то какъв upgrade беше, само сауд картата и лан картата си оставих :)) Та всички ми я препоръчаха тази карта, като най-доброто от ниския клас за 2Д графика.

Честно казано проблеми които имах преди при опресняването ги имам и сега, кой знае какви цветове не са ми грейнали. Като цяло не мога да усетя какво толкова е най-доброто на тази карта. Единствено цената и успях да усетя до сега. Чак почвам да си мисля, че аз нещо не мога да се възползвам от ресурсите която тя ми предлага. Единствено че е с 2 глави и мога да пусна 2 монитора на нея. Напоследък се позамислих дали да не си зема още един монитор, и да цъкам интернета на единия а на основния твърдо да бачкам, щот иначе се поунасям из нето, а така докато киризя нещо в нето, ще цъка в корела да тикам работата напред, че времето се не стига :))

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.