Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С кой Кварк стреляте??нови  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.03.04 16:01



Добър ден, ние сме от радиото, искаме да питаме: Ква версия на КваркСекспрес ползвате и кво намирате в нея (б. р. Дълги крака, стегнато дупе етс). Думата ми е, да му скъсвате трътката на софта. Щото аз с версия 4.11 ама нещо ме дразни като дойде време за пинизчиизки неща, ама маса полезни клавишни комбинации са пропуснали да оползотворят ей... Та така, носи ли на бой, тухли четворки и кофти натъпкани епсове?? 5 / 6 номер може ли да им се има доверие и кво ви къдри в тях???



Тема Re: С кой Кварк стреляте?? [re: bateventzi]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 16:21



Abe za 6 ne znam, ne sym go izpolzval, ama 5 mi se struva dobyr - do sega ne mie pravil spynki (za epsove ne sym vijdal da ima problemi. to maj razlikata mejdu 4 i 5 ne e mnoo golema, kato izklu4im print menu_to) Ama kojto i da e,e po-dobre ot PageMaker (ejjj edin produkt na adobe, kojto da ne haresvam da znae6). Naposledyk po4naha da im slagat razni ne6ta deto na 4ovek ne mu trebat, pyk softa po4na da zabiva. Ehhhhh kolko stabilen si be6e trojkata !



Тема Re: С кой Кварк стреляте??нови [re: diver]  
Автор bluelemon (Crazy Nights)
Публикувано09.03.04 17:19



Kvo da vi kaja az ot niakolko meseca pukam s ingazain shtoto kvarka mnoo skap pak sia sme s legalen software i taka. Programkata si ia biva otna4alo ne me kefeshe ama sega ve4e ze da mi dopada.



Тема Re: С кой Кварк стреляте??нови [re: diver]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано09.03.04 20:48



Той PageMaker-a оригинално не е на Adobe, на някаква измислена фирма беше дето сега не мога да си спомня името (нещо от рода на Altus) , после я купи някой, и после от него Адобито я зеха.

Аз навремето с 5-цата работих и много ме кефеше, ама сега не ми се налага да използвам този тип софтуер, защото работата ми е от друго естество.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: С кой Кварк стреляте??нови [re: bateventzi]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 08:18



Няма по бъгава версия от 5-цата на Куарк.
Засега много хора държат на 4.11, поради простата причина, че Куарк 5 и 6 не носят кой знае колко нещо ново. Вярно има някои интересни неща, но това си е старото куарковско ядро със нови "премени"
Те все още гененрират сигурен само Левал 1 Постскрипт, и част от командите на Левъл 2. За Левъл 3 и 6-цата не е чувала.
За тия които ще кажат, че драйвера им показва левел 3 - Куарк използва собствен посскрипт интерпретатор и изобщо не го интересева какво пише в драйвера. От него взема съвсем малко подробности. За справка - пробвайте да пуснете от Индизайн или Пейджмейкър байнари файла, ако това не е указано драйвера - няма да стане нали
Нататък, до версия 4.11 Куарк беше най доброто, но от те повече не мръднаха напред нито една крачка. За мое съжаление Адобе ги изпревариха с Индизайн 2 ЦЕ. А с 3-ката ги разбиха
Куарка все още не се разбира с кирилицата добре, няма преноси и спелинг на бг. Всъщност има, но на външен екстеншън, който струва допълнително пари.
Истината е , че Куарка си отива, колкото и да ми е тъжно. Дори само заради цената му.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.