Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Malko pomosht s ideiki:)нови  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано26.02.04 14:53



Vijte welcome stranicata na tozi site


bih vi pomolil za niakakvi idei kak da se doizpipa emblemata
blagodria vi predvaritelno


"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: marlex]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 17:25



Kato na4alo kaji kakvo e BNASOO (kakvo sykra6teni e) ta da znaem na kakvo e emblema za da pomognem.
2. Tova corelsko znamence ot doly e mnogo izpolzvano ve4e - probvaj ne6to drugo (sy6toto se otnasja i za 6tita de, ama...)



Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: diver]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано26.02.04 17:56



Klikni na emblemata i vlez v saita tam ima ustav na sdrujenieto i drugo info....za corel i pro4ie ne razbiram,ne mi govori:)))ne sum go pravial az:)
merci again

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: marlex]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 12:43



a ha - jasno. togava moga da ti kaja samo, 4e:
1. Tova izob6to ne moje da byde emblema na takava asociacia, a po-skoro preli4a na byrzo nahvyrljan gerb njakakyv si. Harakterno za teh e 4e imat 6tit i zname otdolu - vie vse pak jiveete v 21 vek nali?
2. Izpolzvaneto na 4asti ot gerba na bylgaria dokolkoto znam E ABSOLUTNO ZABRANENO za takiva celi - taka 4e pomoslete vyrhu ne6to drugo (pyk v krajna smetka za6to trebe da ima lyv? neka da ima pistolet, mi6ena, dulo ili ne6to takova, ama da e samo stilizirano).
3. S dve dumi - spored men probvajte ne6to KORENNO RAZLI4NO - po-moderno i razdvijeno (pyk i az 6te moslia i 6te ti predloja ne6to)



Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: diver]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано27.02.04 15:20



Za gerba ne se pritesniavai,ot design ne razbiram,no sus zakonite si vadia hliaba...
Orujia ne iskame da ima zashtoto shte ni obviniat,4e sme military ili neshto ot sorta,sega s toia terorizum vse she nameriat neshto da se zajadat...
ako imash idei pokaji neshto
merci

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Опаа....нови [re: marlex]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано27.02.04 18:00



Бате, мнение е едно - за идеи се плаща... Сори.
Това, което е сложено за лого е неква самодейност "сделана" за 10 минути - Лъва от герба, един ромб, щит и лента от готов клип арт... Определено седи кофти, а и няма абсолютно никаква връзка с името на организацията.
Логото трябва да отразява идеите и целите на вашата организация. Няма абсолютно нищо лошо да има елементи от оръжие в него. Колегата е абсолютно прав със съветите, които ти дава.
Но ако искаш някакви разработки на лого мисля ще е коректно да си платиш.



Тема Re: Опаа....нови [re: Red_Brigades]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано27.02.04 18:54



Парите ли да ти преведа първо или...

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Re: Опаа....нови [re: marlex]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано27.02.04 19:32



Аз не съм ти казал, че ти искам пари, а че за това, което искаш се плаща...



Тема И аз да се обадя ....нови [re: marlex]  
Автор Celeste ()
Публикувано28.02.04 00:00



И на мене не ми харесва логото ....
Няма да повтарям забележките на колегите - само ще отбележа че съм съгласен с тях.
На мене определено не ми харесва "цветът" - черното. Или ако ще е черно, поне сложете още някакъв цвят (като акцент). Но според мен ако може да се избяга от черното ще е по-добре. Вярно е че черното придава един вид "тежест" но има и други цветове които също могат да "стоят тежко и сериозно".
Ако аз трябваше да избирам шрифта бих избрал някой със серифи и с дебели и тънки греди - един вид нещо като "адвокатски шрифт". Серифите придават "сериозност" и "тежест" на шрифта.
И тоя ромб като форма нещо никак не ми се вързва с щита ?!? Имам предвид, като геометрични форми.
Не знам кой го е правил ама май не се е потрудил "много"
Другото, което не ми допада е "обемната панделка" отдолу, "апликирана" набързо върху другите "плоски" изображения ....
В основни линии това е което не ми харесва.

Успех

На вкус и цвет товарищей нет


Тема COLOR!!!!нови [re: Celeste]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано28.02.04 08:09



abe .. people! how 'bout color bre?!!!?!
a za ideq... mi 6to ne go napraite po efektno kato zas4upite stereotipite 4e "sqko logo e 2D" ????? tam koito vi prai logoto da fane da narisuva edna pu6ka da i naprai senkite i da si q predstavi ot nqkoi malko po nestandarten agal ;) are uspeh

Everything Is Possible



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.