Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Malko pomosht s ideiki:)  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано26.02.04 14:53



Vijte welcome stranicata na tozi site


bih vi pomolil za niakakvi idei kak da se doizpipa emblemata
blagodria vi predvaritelno


"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: marlex]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 17:25



Kato na4alo kaji kakvo e BNASOO (kakvo sykra6teni e) ta da znaem na kakvo e emblema za da pomognem.
2. Tova corelsko znamence ot doly e mnogo izpolzvano ve4e - probvaj ne6to drugo (sy6toto se otnasja i za 6tita de, ama...)



Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: diver]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано26.02.04 17:56



Klikni na emblemata i vlez v saita tam ima ustav na sdrujenieto i drugo info....za corel i pro4ie ne razbiram,ne mi govori:)))ne sum go pravial az:)
merci again

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: marlex]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 12:43



a ha - jasno. togava moga da ti kaja samo, 4e:
1. Tova izob6to ne moje da byde emblema na takava asociacia, a po-skoro preli4a na byrzo nahvyrljan gerb njakakyv si. Harakterno za teh e 4e imat 6tit i zname otdolu - vie vse pak jiveete v 21 vek nali?
2. Izpolzvaneto na 4asti ot gerba na bylgaria dokolkoto znam E ABSOLUTNO ZABRANENO za takiva celi - taka 4e pomoslete vyrhu ne6to drugo (pyk v krajna smetka za6to trebe da ima lyv? neka da ima pistolet, mi6ena, dulo ili ne6to takova, ama da e samo stilizirano).
3. S dve dumi - spored men probvajte ne6to KORENNO RAZLI4NO - po-moderno i razdvijeno (pyk i az 6te moslia i 6te ti predloja ne6to)



Тема Re: Malko pomosht s ideiki:)нови [re: diver]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано27.02.04 15:20



Za gerba ne se pritesniavai,ot design ne razbiram,no sus zakonite si vadia hliaba...
Orujia ne iskame da ima zashtoto shte ni obviniat,4e sme military ili neshto ot sorta,sega s toia terorizum vse she nameriat neshto da se zajadat...
ako imash idei pokaji neshto
merci

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Опаа....нови [re: marlex]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано27.02.04 18:00



Бате, мнение е едно - за идеи се плаща... Сори.
Това, което е сложено за лого е неква самодейност "сделана" за 10 минути - Лъва от герба, един ромб, щит и лента от готов клип арт... Определено седи кофти, а и няма абсолютно никаква връзка с името на организацията.
Логото трябва да отразява идеите и целите на вашата организация. Няма абсолютно нищо лошо да има елементи от оръжие в него. Колегата е абсолютно прав със съветите, които ти дава.
Но ако искаш някакви разработки на лого мисля ще е коректно да си платиш.



Тема Re: Опаа....нови [re: Red_Brigades]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано27.02.04 18:54



Парите ли да ти преведа първо или...

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Re: Опаа....нови [re: marlex]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано27.02.04 19:32



Аз не съм ти казал, че ти искам пари, а че за това, което искаш се плаща...



Тема И аз да се обадя ....нови [re: marlex]  
Автор Celeste ()
Публикувано28.02.04 00:00



И на мене не ми харесва логото ....
Няма да повтарям забележките на колегите - само ще отбележа че съм съгласен с тях.
На мене определено не ми харесва "цветът" - черното. Или ако ще е черно, поне сложете още някакъв цвят (като акцент). Но според мен ако може да се избяга от черното ще е по-добре. Вярно е че черното придава един вид "тежест" но има и други цветове които също могат да "стоят тежко и сериозно".
Ако аз трябваше да избирам шрифта бих избрал някой със серифи и с дебели и тънки греди - един вид нещо като "адвокатски шрифт". Серифите придават "сериозност" и "тежест" на шрифта.
И тоя ромб като форма нещо никак не ми се вързва с щита ?!? Имам предвид, като геометрични форми.
Не знам кой го е правил ама май не се е потрудил "много"
Другото, което не ми допада е "обемната панделка" отдолу, "апликирана" набързо върху другите "плоски" изображения ....
В основни линии това е което не ми харесва.

Успех

На вкус и цвет товарищей нет


Тема COLOR!!!!нови [re: Celeste]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано28.02.04 08:09



abe .. people! how 'bout color bre?!!!?!
a za ideq... mi 6to ne go napraite po efektno kato zas4upite stereotipite 4e "sqko logo e 2D" ????? tam koito vi prai logoto da fane da narisuva edna pu6ka da i naprai senkite i da si q predstavi ot nqkoi malko po nestandarten agal ;) are uspeh

Everything Is Possible


Тема Re: COLOR!!!!нови [re: ByteSize]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано29.02.04 17:52



3D лого можеш да го възпроизведеш само на печат или на монитор. Ами, ако трябва да се изреже от фолио, ПВЦ или метал? А как ще изглежда в един цвят?
Може да се направи 3D вариант на лого, но оригинала е хубаво да си е двуизмерен.



Тема Re: COLOR!!!!нови [re: Red_Brigades]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 11:33



Absolutno taka e. Ako 3D logo trebe da se siti na himikalka kvo pravim?
Znaem 4e BiteSize_a razbira ot 3D, ama nedej vsi4ko da smeta6 triizmerno. Spored men logoto ZADYLJITELNO trebe da e 2D i (spored men) max. oprosteno. Za sega6noto sym si kazal mnenieto i ne misla 4e trebe da obsyjdam pove4e



Тема Re: COLOR!!!!нови [re: diver]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано01.03.04 18:26



Abe mom4eta...i momi4eta dai boje:) daite predlojenia a ne samo kritikuvaite,nie se mu4im shtoto ne sme hudojnici ili designeri,napravete neshto po vash izbor i pratete na maila: bngoa@bngoa.org... ili postnete tuk...shte nagradim proekt ako reshim da go izpolzvame ili vzaimstvame...ama ne pitaite za pari ot sega,aman ot lamtiashti za pari,daite purvo da vidim,4e e ste napravili neshto hubavo i shte budete vuznagradeni....
10x again

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"


Тема Re: COLOR!!!!нови [re: marlex]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано02.03.04 11:17



Хахахаха, "аман от ламтящи за пари". Ти така ли разправяш като ти поръчват работа?? Може, само че в нашия магазин не викат така. Пич, няма нищо по добро от платената услуга. Погледнато двустранно.



Тема Re: COLOR!!!!нови [re: bateventzi]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано02.03.04 18:50



Много вярно това дето го каза за платената услуга, не просто заради парите, а като принцип на работа. Само в семейството нещата има смисъл да са без пари.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: COLOR!!!!нови [re: marlex]  
АвторMaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 19:28



Абе, адвокате, ти така ли действаш-като дойде при теб клиент и каже:Хайде сега ме измъкни от затвора, отърви ме от всякакви присъди, дори и условни и тогава ще преценя дали да ти платя, в зависимост от това, дали ще ми наложат глоби или не...А може би като отидеш в магазина първо си отчупваш парче от хляба, а дори си го взимаш в къщи... и ако ти хареса, може да им го платиш после...Ако не ти харесва да действаш на доверие към колегите, иди в някои sit-ове, на някои известни фирми занимаващи се с това, поразгледай какво правят, свържи се с тях и т.н.Но и те даром няма да ти работят.А що се отнася до мнението ми за направеното лого, напълно се присъединявам към казаното вече от др. поствали преди мен, не поради колегиална поддръжка, а понеже е направено не професионално и няма никаква връзка с това, което представлява организацията.То и мненията се заплащат, поне така със сигурност е като се влезе при адвокат и се иска съвет.Май много време ти отделихме всички колеги за да ти пишем,а времето е пари, така че за напред предлагам на всички тук да отговаряме само на конкретни предложения, т.е. при съответно реално заплащане!!!!!



Тема Re: COLOR!!!!нови [re: Maлkaтa]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано03.03.04 18:09



Mom4eta i momi4eta,shte vi otgovoria samo ot uvajenie - za strashno mnogo hora rabotia bez pari,zashtoto sum predi vsi4ko 4ovek i imam i prijateli.Blagodaria vi za ogromnata pomosht koiato ni okazahte,jelaia vi mnogo zdrave i PARI - struvami se 4e dosta vi lipsvat!



4stit praznik na tezi koito se 4uvstvat bulgari i sorry za latinicata:)

"Do or Do not!There is no Try!"
"От трън та на Glock"

Тема Re: COLOR!!!!нови [re: marlex]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано04.03.04 08:25



абе прав си мен, тука момчетата и момичетата доста услуги правят на хората, ама какво им стана сега не знам, нещо финансовата съчма ги е ударила :))

Форумите общо взето са място за взаимопомощ а не за бизнес.

Аз бих понаправил нещо за логото ти, ама съм страшно натоварен с работа сега и ме мога да вдигна глава за нещо друго.

Аре бе хора вие сега видяхте адвокат и си се наточихте да приберете стотарките

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: COLOR!!!!нови [re: vallentin]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано04.03.04 14:00



Aми, аз също помагам на много хора за без пари, или почти :)). Само че сигурно много мразя лицемерието та така реагирах. Та "Аман от алчни за пари" ми се стори доста лицемерно и наистина не вярвам да го употребяваш в работата си, особено когато дойде клиент който най-вероятно няма проблеми с парите (визирам адвокатската гилдия и тази на притежателите на оръжие), не че обикновено хората с пари най-малко се стискат. Та се обадих е така за принципа, щото дали ще ти помогна или не, в случая няма голямо значение паричната страна.



Тема Re: za efekta ot savetiteнови [re: marlex]  
АвторAlien (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 20:34



Eh nai setne se varnah u doma i trutaksi ne iztrayah da se namesya.

Bratya, ne vizdate li che napravihte ogromna usluga savsem humanno i kato balgari - kazahte si pravo mnenieto che takova logo za takava solidna organizaciya e nepodhodyashto. kakvo po-dobro ot edno chestno profesionalno mnenie. Izobshto ne se hvashtaite na nomera s chuvstvoto za vina. Takova nyama maysto v sluchaya.
Che na logoto mogat da si slagat kolkoto si iskat lavove - tova si e taka naistina- vaznoto e da ne kopirat tozi ot gerba. No zashto lavat e koronyasan? Da ne bi tova da e nyakakva organizaciya pretendirashta za koronata/nyakakvi nedokazali se dosega naslednici na Shishmana?/ ili tova sa horata ot tzarskiya avtomobilen klub? Spored men nai-podhodyashtiyat simvol v sluchaya si ostava zmeyat ili drakonat.



Тема Drakon li kaza?нови [re: Alien]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано05.03.04 15:31



drakon? q se obosnovi malko 6to misli6 4e drakon e nai podhodq6tiq spored men ... mislq si za orel dali ne bi stanalo qko... to e qsno 4e nekvi pu6ki 6e trea da ima po logoto de... mislq si dali nqma da e qko ei taka samo edin pi6tak! v 6titita... ??? is4isteno mi se struva i pokazva 4e koito go nosi tva logo na4i ima pi6tak (ei 4e me kadri taq duma) v sebe si..!

Everything Is Possible



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.