Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тия настройки ми взеха повера...нови  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано20.02.04 11:48



имам едно главоболие - в кварка какво пипнах не знам, но откакто го пипнах, вече нямам автоматично разтягащ се текст бокс. и така и не намирам откъде се сменя тая настройка и как се казва. изчетох всичкия хелп, пробвах с търсене на стреч, констрейн и т.н. абе нищо не излиза. някой да помогне евентуално?????

aa, и още един въпрос: как да пусна гръцки език в кварка? имам го текста в уърд и само пействам, но гръцките букви се маймунизират. искат ли се някакви плъгини?

Редактирано от monipro на 20.02.04 12:04.



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: monipro]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 12:07



4estno da ti kaja, az nikoga ne sym imal AVTOMATI4NO rastjaga6t se text-box. i ne moga da ti razbera mnoo to4no vyprosa - spored men nema logika avtomati4no da se raztega- - rastega6 n a ryka kolkoto ti trebe



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: diver]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано20.02.04 12:49



:) ne - seriozno ima. pishesh si i boxa se raztqga. ama neshto byziknah. osven puk da sym synuval. ok, na ryka shte go pravq. a za ezicite ideq imash li?



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: diver]  
Авторbongo bongo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 12:51



Pi4, opciata se nari4a Automatic text box, vklu4vase kogato zadava6 nov document, dolu v liavo, a zada 4ete6 v gradski v Quarka triabva da ti e vklu4ena gradskata pismenost na samata OS, i da ima6 podhodia6ti 6riftove - ne unicode, stoto stih stavat preebo6ki, ako raboti6 na Mac e lesno no ako si na Win neznam
Enjoy



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: bongo bongo]  
Авторbongo bongo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 12:52



e ne e tova za koeto si govorihme, tova ste da e niakoi xtention, moje bi si go izklu4il



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: bongo bongo]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано20.02.04 13:08



ne e ne e taia opcia pri new document. automatic text box e za da ti puska avtomati4no text box na nova stranica i texta ot prednata da e linknat.
ami az sym s 98. sega shte pory4kam za ezikovite nastroiki. neshto se sumnqvam kak shte stane. 4etoh nqkude, 4e flextype /koito za syjalenie sym instalnal/ zamestva nqkakvi failove,zasqgashti windowskite ezikovi nastroiki. neznam ima li obshto izobshto?



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: bongo bongo]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано20.02.04 13:21



znaish kak stana? prosto pusnah Symbol za font v quarka. vyprosyt e dali shte izleze pak taka i sled pe4at????????????



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: monipro]  
Авторbongo bongo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 16:05



da taka ste stane, no ima6 samoedin srift,



Тема Re: тия настройки ми взеха повера...нови [re: bongo bongo]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 16:49



ako iska6 potyrsi si i drugi fontove. ne moje da nema. az si namerih armenski fonts daje, kamo li greec da nema



Тема Re: тия настройки ми взеха повера... [re: diver]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано21.02.04 12:37



Aми корела си инсталира едни гръцки фонтове, wp greek century, wp greek courier, wp greek helve се наричат, може да си ги потърсиш в data.bg. А за авто разтягащото се каре в кварка, най-вероятно това е бил някакъв плъгин, вградено такова нещо няма. Ама не виждам проблема, даже според мен обратното би било проблем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.