Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Обложкинови  
Автор nuCT (www.zonebg.com)
Публикувано14.02.04 09:04



В какъв размер трябва да правя обложките на ps такаче когато ги принтвам да са със стандартна големина:)




Тема Re: Обложкинови [re: nuCT]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано15.02.04 00:47



Какъв размер обувки да си купя от магазина, така, че като ги обуя да ми пасват на крака?

Така ли се задават въпроси бе мен? Обложка за какво? За CD, DVD, MC, MD или какво? И какво значи стандартна големина? Всяка обложка си има собствен размер.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема mnogo lesnoнови [re: vallentin]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано16.02.04 01:07



preperi gi s liniika i posle kato po4va6 da gi pravi6 i tam kadeto ps te pita "pi4 kav razmer da e file-a?" i mu kazva6 4e iska6 da e v cm i da e... kolkoto ti trqbva! taka .. ne vijdam 6to da ne stane... no e vqrno 4e i imam i problemi s o4ite az...

Everything Is Possible


Тема Re: Обложки [re: nuCT]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано16.02.04 18:47



Отиваш в Гугъл
Пишеш СД кавъ ин пидиеф
Това е ако ги правиш в шопа или нещо дето внася пидиефки

Иначе
аз имам четири комплекта подложки етикети на Стромпер (хамерикански), дето си идват със софта.. би трябвало да е същото и за внасяните в бг..уишфул тинкинг от моя страна







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.