Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TTF i OPEN TYPE fonts help?нови  
Автор ventzo (приятел)
Публикувано12.02.04 16:33



Hi,
imam sledniq problem ot quarkxpress puskam za printirane edna broshura i pri destilaciqta mi dava problem fonta, toi e helen i hebarb operacionatami sistema e winxp

ako nqkoi ima reshenie na vyprosa neka kaje kakvo e napravil
ili nqkoi ako ima hebarb ili helen open type variant ili podoben na tqh neka mi go prati na ventzo@mailbg.com

10x



Тема Re: TTF i OPEN TYPE fonts help?нови [re: ventzo]  
Автор bluelemon (Crazy Nights)
Публикувано12.02.04 16:53



Probval li si na ripa dali garmi. Distillara v pove4eto slu4ai mi garmiat shriftovete. Drugia variant e da si zemesh malko shriftove ot tam deto eksponirash.



Тема Re: TTF i OPEN TYPE fonts help? [re: ventzo]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано12.02.04 21:32



Вероятно версийте на шрифтовете, които имаш са за по-стари версии на Уиндоус. Пробвай с Уин'98. Аз така имах ядове с кирилицата един шрифт под 2000 и Пейджмейкър. Накрая го пуснах през 98 (имам ги и двата на компютъра) и заспа...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.