Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема CorelDRAW Graphics Suite 12 за 35 Евро?  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано04.02.04 04:15



Ето това намерих написано на сайта на act $oft официялния дистрибутор на Corel за България:

"CorelDRAW Graphics Suite 12 за 35 Евро?

Corel отново е с изключително предложение към българските потребители.
В периода 1 – 29 февруари 2004 г. почитателите на CorelDRAW ще имат възможност при закупуване на CorelDRAW Graphics Suite 11 на специалната цена от 359 Евро* да получат CorelDRAW Graphics Suite 12 само срещу доплащане от 35 Евро* и попълване на формуляр-заявка.

Повече...

CorelDRAW Graphics Suite 12 ще бъде пуснат официално на пазара през март 2004 г.
Стандартната цена на Corel DRAW Graphics Suite 11 е 699 Евро*, а на CorelDRAW Graphics Suite 12 – 599 Eвро*.

Обърнете внимание!

CorelDRAW Graphics Suite 12 поддържа Windows 2000, XP или Windows Tablet PC Edition.

* Посочените цени са без ДДС."



Та след малко изчисления излиза че Corel DRAW 12 ще ни струва не 35 евро а 473 евро крайна цена, което прави около 595 USD. Като се има предвид че цената без промоция на сайта на corel е само 399 USD - да ни е честита промоцията!!!

Все пак гадостта в цените идва от самите корелци - просто имат различна ценова политика за Европа. Иначе като се вземе предвид това чрез промоцията може да се вземе както CDR 11 така и CDR 12 за 473 Евро вместо стандартната европейска цена от 719 Евро с ДДС.

Bytesize, ти не беше ли в Канада, айде ше ти пратим 179$ да ми купиш един упгрейд за 12-ката, като си дойдеш ще ми го донесеш, а?


... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Ready for the trial version?нови [re: vallentin]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано04.02.04 04:53



Ah I can't wait to download it.

Ето го линка за смъкване на трайъла на 12-ката, директно от сайта на Корел:



Само 182 Мб! Напълно функционална едномесечна версия.

В момента я смъквам, като я смъкна може да я кача на някой бг сървър.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...

Тема Re: CorelDRAW Graphics Suite 12 за 35 Евро?нови [re: vallentin]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано04.02.04 15:13



Абе честно казано съм скептичен към новите продукти... Аз все още си работя на Корел 9, защото ми се струва най-стабилен. Пробвах 10 - пълен шит. Мислех си за 11, но чух не дотам добри отзиви за нея. А и като се сетя, че за 9-ката имаше 2 сървиз пака по 35-40 МБ... Освен това нещо много бързо след 11 илиза 12.
Та аз мисля да поизчакам малко.
Знаеш ли какви са и подобренията на 12 в сравнение с 11?



Тема Re: CorelDRAW Graphics Suite 12 за 35 Евро?нови [re: agent_orange1]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано04.02.04 15:26



Значи виж темата ми за "Да ние е честит новия..." там ила линк кам PDF със описание на новите неща. Аз от 2 часа я разглеждам 12-ката и мога да кажа че намирам неща, които ме кефят максимално, тази версия ще ускори и подобри качеството на работата ми несъмнено. Много е подобрена функционалността на Bezier Tool, който ми е основен за мен. Осевн това са възтановили една крайно необходима негова функция, която я има в девятката и по незнайни причини я нямаше в 11-ката.

Иначе по най нова информация:
този петък или най късно в идващия понеделник, ще е на пазара в България. Цените за промоция и ритейл ги споменах, цената на ъпгрейда в БГ е 359 Евро с ДДС, (ах къде е мечтаната американска цена от 179$).

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.