Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Едно векторно хедърче да покажа...  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано31.01.04 17:36



Значи всичко е 100% правено във CorelDRAW и после направено на флаш, предстои дя се анимира. Ще ми бъде хедъерче за новия дизайн на сайта ми.

Та викам тъй тъй съм го направил да зема да покажа нещо, стига само кирилизация на това и онова са питали в този форум ;)

ей тука е линка:

Редактирано от vallentin на 31.01.04 17:37.



Тема Re: Едно векторно хедърче да покажа...нови [re: vallentin]  
Автор soaron[ski] (не-познат)
Публикувано01.02.04 23:06



много е свежо, бравос :-)

да видим натам ;-)

_________________________
evolution&movement


Тема super eнови [re: vallentin]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано02.02.04 05:04



mnogo e gotino..!!! 4isto privli4a vnimanieto.. qsno... i miri6e na profesionalizam...!!! bravo! samo malko mackata e stra6ni4ka... kato 4e ednata cqnka pod skulite ot dqsnata i strana e mnogo debela ili.. ne znam ama prili4a na musta4e! no ina4e e super!

Everything Is Possible


Тема Re: super eнови [re: ByteSize]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 10:24



Mnogo e svejarsko spored men. Samo se zamisli malko za madamata (daje spored men ja mahni izcjlao). Kombinaciata ot cvetove e MNOGO dobra.
AAA zabravih: spored men nedej da go animira6 - stava tejko, pyk to i taka si e dobre



Тема Re: super eнови [re: diver]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано03.02.04 21:52



Ми анимнирането ще стане само за зареждането на компонентите във флаша, т.е няма да е много анимиран а само ще се появява анимирано, скоро ще покажа как е станало.

Иначе за мадамата дайте и zoom im какво не ви харесва в лицето? Иначе ми се искаше да има човешки елемент в дизайна по приветливо е, пък и мадамата държи ролка с фолио да покаже че сайта е посветен на изображения за рязане от фолио, общо взето като се има предвид таргет групата на сайта ще им допадне това с мадамата.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...


Тема Re: super eнови [re: vallentin]  
Автор sasho (...............)
Публикувано03.02.04 22:42



Без мадамата ще е по-добре. За да не стои празно там бих сложил нещо друго. Лично наблюдение: векторните хора изглеждат кофти.



Тема sasho qvno ne si gledal dostata4no...нови [re: sasho]  
Автор ByteSize (SpiderMan)
Публикувано04.02.04 00:41



... ima edna reklama na ... Mtv s edin pi4 s ku4e... cqlata e vektorna...! i pi4a izglejda super!!!!!! a eto ti i edin link na edin vekotren master

obarni vnimanie na reclining todora, belo libe i hayek po roleri... aa i bordista e qk... ! ta ima dosta gotini vektorni hora... basi pi4ovete sa! a btw v toq site ima i drugi MNOGO MNOGO QKI vektorni ne6ta.. !!!! vijte pokanata za germanos...!!! razbiva me ot kef na4i!!!!! ima i drugi qki ne6ta...!!! are vijte sami..

Everything Is Possible

Тема Re: super eнови [re: sasho]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано04.02.04 02:58



Значи на подстраниците ще я заменя мадамата в въответствие със подстраницата, но на първа страница ми е нужна. Това че е векторна е задължително по простата причина че това е сайт за векторен клипарт.

Освен това някой беше казал, че таргет групата трябва да диктува дизайна. Аз познавам добре тази таргет група и съм сигурен че ще се кефят много на това изображение, освен това мисля че наличието на човешко лице в началната страница вдъхва по голяммо доверие. По нататък като имам повече време ще направя друга може и някой мъж да сложа там.

Иначе ето до къде съм докарал лейаута:



... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...

Тема Re: Едно векторно хедърче да покажа... [re: vallentin]  
АвторAlien (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 08:56



Vall sorry, но от картинката лъха на американска наивност/глупост/ и фалш. Освен това такива служителки харесват само старомодни сухари /мнението не е мое а на една анкета Body language - Business news/ Но ако клиентите са предимно американци няма как да не им хареса тази лелка-учителка, която предлага захаросани бомбони или се усмихва на табелите на магазини за 1$. Иначе хедърът е супер и такъв талант като теб ако не иска да се харесва само на американци би могъл да предложи нещо по-истинско.



Тема Re: Едно векторно хедърче да покажа...нови [re: Alien]  
Автор vallentin (pilgrim)
Публикувано06.02.04 12:04



ахх разпиляхте ме за тази лелка :)))

ще направя нова като подкарам сайта че сега зора ми е да го подкарам и нямам време за друго.

... yet all You've done beyond us towers,
sublime as on the first of days...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.